هومن افاضلی از سرمربیگری پارس جنوبی استعفا کرد

هوفن افاضلی با انتشار نامه‌ای خطاب به هواداران پارس جنوبی از هدایت این تیم استعفا کرد.

به گزارش ایمنا، هوفن افاضلی با انتشار نامه‌ای خطاب به هواداران پارس جنوبی از هدایت این تیم استعفا کرد.

متن نامه به شرح زیر است:

مردم نجیب، سربلند و عزیز جم

همانگونه که شاهد بودید در طی هفت ماه گذشته پس از چندین ماه تلاش شبانه روزی در سخت‌ترین شرایط ممکن در جهت اعتلای نام باشگاه پارس جنوبی جم و صد البته تلاش برای حفظ تیم در لیگ برتر که تنها دلخوشی مردم آن شهر و هواداران این تیم است از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکردم.
در طی این مدت اگر چه حمایت معنوی شما همواره انگیزه کادر فنی و بازیکنان با شرف و باغیرت تیم در این راه بود اما حمایتهای لازم از سوی مسؤولان صورت نگرفت و تنها وعده‌هایی داده شد که به آن عمل نشد.

اکنون به عرض شما مردم نجیب جمی می‌رسانم که علی رغم قول‌ها و وعده‌های متعدد اتفاق خاصی برای تغییر شرایط تیم بوجود نیامده و حتی برگشت مهندس رضائیان که امید اتفاقات بهتری را می‌داد نیز علی رغم تلاش ایشان هنوز راه به جایی نبرده است و نشان دهنده سو استفاده برخی از اعتبار ایشان است.

در طی این مدت تلاش زیادی کردم تا به دلیل نبود هیأت مدیره و مدیرعامل خلاء وجودی این بی سامانی را به کمک دوست خوب و زحمتکش ام ایوب چراغی برعهده بگیریم و به همین دلیل فشار زیادی از نظر جسمی و روحی تحمل کردم. نمونه آن را می‌توان در مورد بازی با استقلال مشاهده کرد که شاهد انواع و اقسام توهین‌ها از طرف هواداران و پیشکسوتان استقلال به خودم و خانواده ام بودم اما هیچ حمایتی از من صورت نگرفت. خداوند را گواه می‌گیرم که برای احقاق حق تیم پارس و هواداران عزیز تیم از هیچ کوششی فروگذاری نکردم و از حق خودم و خانواده گذشتم.
اکنون اینگونه بنظر می‌رسد که بنای هیچ حمایتی وجود ندارد و رأی ناعادلانه و فرمایشی کمیته انضباطی نیز تأییدی بر مطالب فوق الذکر است حضور اینجانب درمقام سرمربی تیم بیش از این سودمند نیست. بنابراین مراتب قطع همکاری و استعفای خود را اعلام می‌دارم.
امیدوارم از این به بعد مسؤولان با نبود بنده چتر حمایتی خویش را بر روی این تیم دوست داشتنی بگسترانند.

دوستدار شما
هومن افاضلی

کد خبر 433567

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.