دست خدا مارادونا فیلم می‌شود

پائولو سورنتینو فیلمساز مشهور ایتالیایی فیلمی درباره دیگو مارادونا با سوژه حرکت دست خدای او می‌سازد.

به گزارش سرویس ترجمه ایمنا، این فیلم که "دست خدا" نام دارد در ناپل ایتالیا، جایی که مارادونا سال‌های سال با پیراهن ناپولی در آن جا بازی کرد و زادگاه سورنتینو نیز است، ساخته خواهد شد.

نتفلیکس این فیلم را سفارش داده و سونتینو به همراه لورنزو میلی کارهای تهیه و تولید آن را انجام می‌دهند. فیلمنامه "دست خدا" را خود سورنتینو که آثار شاخصی نظیر "زیبایی بزرگ" را در کارنامه دارد، می‌نویسد.

سونتینو از جمله فیلم‌سازانی است که بارها علاقه خود به فوتبال را بیان کرده است. او از طرفداران ناپولی ایتالیا، تیمی که مارادونا در آن حسابی درخشید است. با این تفاسیر اگرچه هنوز جزئیاتی از فیلم "دست خدا" درز نکرده، اما می‌توان حدس زد این فیلم زندگینامه این فوتبالیست را به تصویر بکشد.

جدا از این علاقه، سورنیتو جان خود را مدیون مارادونا است! او در سال ۲۰۱۵ در مصاحبه‌ای گفته بود: " وقتی ۱۶ ساله بودم پدر و مادرم را در یک حادثه بر اثر نقص سیستم گرمایش خانه ییلاقی مان در کوهستان از دست دادم. همیشه با هم می‌رفتیم اما من چون می‌خواستم بازی مارادونا در تیم ناپولی را ببینم در خانه ماندم و زندگی‌ام نجات یافت. "

در تنها واکنش سورنتینو ابراز خرسندی کرده که فیلمی در مورد شخصیت فوتبالی مورد علاقه‌اش در شهر زادگاه خود یعنی ناپل خواهد ساخت.

منبع: ورایتی

کد خبر 432828

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.