فردا زمان برگزاری رویداد آنلاین کانن/ محصولات جدید معرفی می‌شود

براساس اعلام رسمی، شرکت کانن فردا ۱۹ تیر ماه کنفرانس آنلاین زنده برگزار می‌کند؛ در این کنفرانس دوربین EOS R5 به‌همراه چندین محصول دیگر معرفی خواهد شد.

به گزارش ایمنا، شعبه بریتانیایی وب‌سایت کانن در اطلاعیه‌ای رسمی اعلام کرده است که این شرکت قصد دارد رویدادی جدید را به صورت آنلاین و زنده برگزار کند. کانن بریتانیا رویداد پیش رو را "بزرگ‌ترین رویداد معرفی محصول" خود خطاب می‌کند؛ همین موضوع باعث شده است طرفداران کانن بسیار هیجان‌زده شوند.

براساس صفحه جدیدی که در وب‌سایت کانن بریتانیا ایجاد شده است، کنفرانس آتی روز ۹ ژوئیه ۲۰۲۰ (۱۹ تیر ۱۳۹۹) ساعت ۱۶و ۳۰ دقیقه به وقت تهران برگزار می‌شود. در برگزاری این رویداد که کانن از آن با نام Reimagine یاد می‌کند، محصولات جدیدی معرفی می‌شوند و متخصصان این شرکت در جلسات پرسش و پاسخ حضور پیدا خواهند کرد تا درباره استراتژی‌های جدید بحث کنند.

کانن قصد دارد رویداد جدید خود را به صورت زنده در یوتیوب پخش کند؛ این شرکت سؤالات کاربران را از بخش چت زنده یوتیوب انتخاب خواهد کرد و در قالب پرسش ‌و پاسخ به آن‌ها جواب خواهد داد.

در چند روز گذشته، رسانه Mirrorless Rumors گزارش‌هایی از محصولات کانن منتشر کرد؛ این رسانه مدعی شد توانسته به تصویری محرمانه دست پیدا کند که حاوی اطلاعاتی درباره دوربین‌های جدید کانن است. EOS R5 یکی از دوربین‌های خبرساز در چند ماه گذشته بوده و مدتی پیش، کانن رسماً توسعه این دوربین را تأیید کرده است.

به نوشته رسانه Mirrorless Rumors، در فیلم‌برداری 8K و 4K/120p کانن EOS R5 از کراپ خبری نیست. از زمان انتشار اطلاعات اولیه این دوربین کانن، بسیاری از کاربران نگران بودند که فیلم‌برداری 8K باعث داغی بیش‌ازحد آن شود.

ظاهراً کانن توانسته به راه‌حلی مناسب برای ساخت بدنه دست پیدا کند. براساس گفته‌های رسانه یادشده، دوربین EOS R5 با مشکلی درزمینه داغی بیش‌ازحد و اعمال محدودیت برای فیلم‌برداری 8K مواجه نیست.

منبع: زومیت

کد خبر 432660

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.