کمیته روانشناسی شهری تهران تشکیل می‌شود

رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: کمیته روانشناسی شهری با همکاری سازمان نظام روانشناسی و مشاوره تشکیل می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایمنا، الهام فخاری در نشست امضای تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان نظام روان‌شناسی و شهرداری تهران که در راستای ارتقای سلامت روان شهروندان تهرانی منعقد شد، اظهار کرد: سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره کشور از زمان تأسیس تاکنون در روند شکل‌گیری و بالندگی خود فراز و فرودهایی داشته اما در سال‌های اخیر با حضور اساتید خوشنام و برتر کشور، این حوزه مسیر رشد و همکاری‌های خوبی را طی کرده و سرمایه این سازمان سرمایه ارزشمندی است.

وی از تشکیل کمیته روانشناسی شهری با همکاری سازمان نظام روانشناسی و مشاوره خبر داد و افزود: در این دوره با نگاهی ویژه که به حوزه اجتماعی و سلامت روان شهروندان در مدیریت شهری وجود دارد و با رویکرد تعاملی ریاست کنونی سازمان، تشکیل کمیته روانشناسی شهری راه را برای تعامل و مشارکت بیشتر باز کرده است.

رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، هدف از انعقاد این تفاهم‌نامه را گسترش و تعریف روشن‌تر و اثربخشی بیشتر برای شهر و همچنین کاراتر کردن سازمان نظام روانشناسی در امور شهری دانست.

کد خبر 431482

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.