آمار جدید مبتلایان به کرونا در کاشان در ۳ تیر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی منطقه کاشان بستری شده‌اند که ۱۰ نفر اهل کاشان و یک نفر اهل آران و بیدگل است و مورد فوتی در ۲۴ ساعت گذشته رخ نداده است.

سید علیرضا مروجی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا با بیان اینکه تاکنون ۳۴ هزار و ۳۱۲ نفر به مراکز بستری، سرپایی، تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: دو هزار و ۸۵۲ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی ادامه داد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی منطقه کاشان بستری شده‌اند که ۱۰ نفر اهل کاشان و یک نفر اهل آران و بیدگل است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در مجموع فعلاً ۵۶ بیمار مبتلا به کرونا ویروس بستری هستند و مورد فوتی در ۲۴ ساعت گذشته رخ نداده است.

وی با توضیح اینکه رعایت دستورالعمل‌های مقابله با شیوع کرونا برابر با حفظ سلامت افراد است، تصریح کرد: با مثبت شدن تست هشت نفر دیگر از نظر کرونا در روز قبل جمعاً یک هزار و ۴۵۹ نفر تاکنون در منطقه کاشان از نظر تست کرونا مثبت شده‌اند.‌

کد خبر 430189

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.