قالیباف: حمله تروریستی به مجلس نمادی از خواب‌های شوم دشمن بود

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حادثه حمله تروریستی داعش به مجلس نمودی بود از اینکه دشمن چه خواب‌های شومی برای ملت ایران دیده است.

به گزارش ایمنا به نقل از خانه ملت، محمدباقر قالیباف در ابتدای نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۸ خرداد) در نطق پیش از دستور، گفت: امروز یادآور حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی است؛ اجازه می‌خواهم در ابتدای جلسه از شهدای حمله تروریستی داعش به مجلس شورای اسلامی یادی کنیم.

وی افزود: آن حادثه نمادی بود از اینکه دشمن چه خواب‌های شومی برای ملت ایران دیده است و اگر نباشد مجاهدت سربازان و نگهبانان وطن، به ویژه مجاهدان فرامرزی انقلاب اسلامی، دشمن از ارتکاب هیچ جنایتی در حق مردم ایران مضایقه نمی‌کند.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگرچه ظاهراً یک حمله تروریستی عامل آن واقعه بود اما اکنون این موضوع اثبات شده است که سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا، اسرائیل و برخی کشورهای منطقه پشت آن حادثه بودند و اگر دستشان می‌رسید، برای کشتار دسته جمعی در خیابان‌های تهران هم برنامه داشتند.

قالیباف افزود: شهدای آن حادثه هم قهرمانان ملی هستند که خون پاک آن‌ها ارزش جهاد در مقابل تروریسم سیاه وهابی صهیونیستی را به همه ما یادآوری می‌کند.

وی گفت: به همه آن شهدا و شهدای مدافع حرم درود می‌فرستیم و امیدواریم در این مکان که خون‌های پاک آن شهیدان ریخته شده همه ما توفیق خدمت به اسلام، ملت ایران و انقلاب اسلامی را پیدا کنیم.

کد خبر 427386

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.