پیام سرلشکر صفوی به قالیباف و لاریجانی

دستیار و مشاور عالی فرماندهی کل قوا طی پیام‌های جداگانه‌ای انتخاب قالیباف بعنوان رئیس مجلس شورای اسلامی و انتصاب علی لاریجانی به سمت مشاور رهبر انقلاب و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام را تبریک گفت.

به گزارش ایمنا به نقل از سپاه نیوز، متن پیام‌ها به شرح زیر می‌باشد:

جناب آقای دکتر محمد باقر قالیباف رئیس محترم مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم؛

رأی اکثریت مجلس شورای اسلامی در انتخاب جناب عالی به عنوان «رئیس مجلس شورای اسلامی» را صمیمانه تبریک عرض می‌کنم.

عملکرد درخشان جنابعالی در دفاع از انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و پس از آن در سطوح مختلف مدیریتی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مدیریت شهرداری تهران و شاخصه‌های مدیریتی و فردی جنابعالی همچون مدیریت انقلابی و جهادی در کنار ولایتمداری و توجه به قشر محروم و مستضعف توأم با ایجاد تحول چشمگیر در امور مختلف نوید بخش شکل‌گیری مجلسی تحول گرا و کارآمد است، بویژه آنکه در شرایط فعلی کشور بیش از هر چیزی حرکت انقلابی و تأثیرگذار در کنار حفظ وحدت و همگرایی درونی نیاز کشور است.

وضع قوانین و مقررات در جهت حل مشکلات اقتصادی کشور و بهبود معیشت مردم و در نهایت افزایش شاخص تولید ناخالص ملی مورد انتظار فرهیختگان و عموم مردم از مجلس انقلابی است.

توفیق خدمت جنابعالی و سایر نمایندگان محترم را در این سنگر مقدس در سایه توجهات حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و در تبعیت از منویات مقام معظم رهبری، از خداوند متعال خواستارم.

سرلشکر سید یحیی صفوی

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا

----------------------------------------------

جناب آقای دکتر علی لاریجانی مشاور محترم رهبر معظم انقلاب و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام

سلام علیکم؛

خدمتگزاری به مردم و تلاش در جهت حفظ وحدت و همگرایی ویژگی شاخص دوران مدیریت جنابعالی در مسئولیت ریاست مجلس شورای اسلامی است و سعی جنابعالی در اداره مجلسی با ثبات و به دور از اختلاف و استمرار همراهی با دولت‌ها در جهت انجام وظایف ذاتی آنها از دیگر توفیقات ارزشمند و قابل تقدیری است که خداوند نصیب شما کرد.

سوابق درخشان جنابعالی در معاونت امور مجلس وزارت سپاه، ریاست سازمان صدا و سیما، دبیری شورای عالی امنیت ملی و تنوع مسئولیت‌های عهد دار شده نشان دهنده توانایی‌های مدیریتی و روحیه مسؤلیت پذیری در عرصه‌های مورد نیاز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

ادامه توفیقات و خدمات جنابعالی را در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سایه توجهات حضرت ولیعصر ارواح ناله الفداء از خداوند متعال خواستارم.

سرلشکر صفوی

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا

کد خبر 426219

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.