محدودیت‌های ترافیکی در اهواز افزایش یافت

معاون خدمات شهری شهردار اهواز گفت: محدودیت‌های ترافیکی در سطح شهر اهواز با توجه به فرا رسیدن تعطیلات عید فطر و به منظور مقابله با انتشار ویروس کرونا از امروز شنبه افزایش یافت.

به گزارش ایمنا، علیرضا عالیپور در این باره اظهار کرد: محدودیت‌های ترافیکی جدید شامل مسدود کردن خیابان پهلوان منتهی به پل صیاد شیرازی در منطقه دو اهواز، مسدود شدن مسیر تصفیه نیشکر به سمت زیر گذر کیان شهر و در منطقه شش خیابان انقلاب به سمت میدان ۱۵ خرداد به محدودیت‌های ترافیکی قبلی اضافه شده است.

وی با بیان اینکه در منطقه هفت اهواز خیابان علامه از سمت میدان خلیج فارس و در منطقه هشت از بلوار معلم از ابتدا و انتها بسته شدند، افزود: این افزایش محدودیت ترافیکی با مصوبه ستاد مبارزه با کرونا شهرستان اهواز و از ابتدای صبح امروز اعمال شده است.

عالیپور گفت: در عید سعید فطر امسال شهرداری از شعار فرهنگی «عید را در خانه بمانیم» به دو زبان فارسی و عربی در سطح شهر برای حفظ سلامتی مردم و مقابله با انتشار کرونا در سطح شهر تبلیغ کرده است.

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز ادامه داد: از مردم تقاضا داریم از دید و بازدید حضوری به مناسبت عید سعید فطر پرهیز کنند و با تماس تلفنی و یا با استفاده از فضای مجازی عید را به یکدیگر تبریک بگویند تا بتوان شیوع کرونا را کنترل کرد.

وی با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی گذشته در اهواز به دلیل مقابله با کرونا بیان کرد: در منطقه یک مسیر پل سلمان فارسی و خیابان‌های شریعتی و آزادگان اهواز همچنان مسدود است.

عالیپور گفت: در منطقه دو اهواز نیز تمامی خیابان‌های منتهی به خیابان چمران و جاده ساحلی و در وهابی خیابان‌های منتهی به ۹ و ۱۳ مسدود است و در منطقه سه زیتون کارمندی و کوی ملت خیابان‌های اصلی و در منطقه چهار خیابان فروردین و در منطقه ۶ خیابان‌های اطراف بازار کیان، خیابان فراهانی و خیابان زینب و ۲۰ نقطه در اطراف بازارچه محلی کیان بسته شدند.

معاون خدمات شهری شهردار اهواز با بیان اینکه تا پایان تعطیلات عید سعید فطر این محدودیت‌های ترافیکی ادامه دارد، گفت: به دلیل افزایش آمار کرونا در خوزستان در ۲ هفته اخیر اغلب خیابان‌های اهواز و دیگر شهرهای استان برای کاهش تردد مسدود شدند.

منبع: ایرنا

کد خبر 425356

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.