تمدید گواهینامه استاندارد بین‌المللی ایزو ۱۰۰۱۵ شهرداری مشهد

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد از تمدید مجدد گواهینامه استاندارد بین المللی ایزو ۱۰۰۱۵ شهرداری مشهد خبر داد.

به گزارش ایمنا، هدا پیروی در این باره اظهار کرد: به منظور تأیید انطباق کامل سیستم مدیریت آموزشی شهرداری مشهد با الزامات استاندارد بین‌المللی ایزو ۱۰۰۱۵ و در راستای ارتقای سطح دانش، مهارت و توانایی‌های عمومی، تخصصی و مدیریتی جهت دستیابی به حداکثر توانمندی و بهبود عملکرد سرمایه‌های انسانی شهرداری مشهد، موفق به تمدید مجدد گواهینامه استاندارد بین‌المللی آموزش ایزو ۱۰۰۱۵ به مدت یک سال دیگر شد.

وی در خصوص مهمترین اهداف راهبردی آموزش کارکنان شهرداری مشهد اظهار داشت: توسعه و ارتقا مهارت‌های عمومی و تخصصی مدیران و پاسخگویی به نیازها و مسائل آموزشی مدیران، ایجاد بسترهای مناسب، تشویق و ترغیب سرمایه‌های انسانی در راستای تحقق یادگیری سازمانی و سازمان یادگیرنده، ایجاد زمینه‌های ارزیابی و توسعه شایستگی‌ها در راستای ارتقا و توسعه سرمایه‌های انسانی، فراهم‌سازی زمینه توانمندسازی متخصصین و خبرگان داخلی و بهره‌گیری از دانش و توانایی‌های آنان در آموزش و ارتقای کارکنان، ایجاد سازوکار توان‌سنجی تخصصی، ارزیابی و نظارت بر عملکرد تأمین‌کنندگان آموزشی پایش و اندازه‌گیری فرآیند آموزش راهبردهایی است که شهرداری مشهد سرلوحه خود در رسیدن به اهداف آموزش کارکنان قرار داده است.

پیروی در خصوص ممیزی مراقبتی عنوان کرد: ممیزی مراقبتی یک ممیزی دوره‌ای است که توسط ممیز شخص ثالث انجام می‌گیرد و هدف آن نظارت بر روی سازمان است تا الزامات استاندارد ایزو را رعایت نموده باشد. نهاد گواهی دهنده به خود را ممیزی می‌کند تا بتواند عدم انطباق‌ها را شناسایی کند و مطمئن شود که سیستم به‌خوبی در سازمان اجراشده است. ممیزان باید در این ممیزی بهبود را مشاهده کنند و مطمئن شوند که سازمان یک سال است که سیستم را پیاده‌سازی می‌کند.

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد اظهار کرد: بر همین اساس شهرداری نسبت به انجام ممیزی و ارزیابی میزان مطابقت و رعایت الزامات استاندارد فوق اقدام کرده که با تأیید نماینده رسمی و انحصاری INTERCERT Group MTIC در ایران و ثبت پنج نقطه قوت، گواهینامه استاندارد بین‌المللی آموزشی ISO۱۰۰۱۵: ۱۹۹۹ شهرداری مشهد، به مدت یک سال دیگر مورد تأیید و تمدید قرار گرفت.

کد خبر 425280

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.