مشورت مجازی با اساتید ادبیات در "اتاق کلمه"

برنامه "اتاق کلمه" با هدف مشورت درباره داستان‌ها، اشعار و مقالات و متون ادبی به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش ایمنا، مدیر مرکز آفرینش‌های ادبی قلمستان گفت: برنامه "اتاق کلمه" از سوی مرکز آفرینش‌های ادبی قلمستان و کتابخانه تخصصی ادبیات وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با توجه به شرایط حال حاضر و مقابله با شیوع کرونا، به صورت مجازی برنامه‌ریزی شده است.

الهه رضایی اظهار کرد: این برنامه فرصتی مناسب برای مشورت درباره داستان‌ها، اشعار و مقالات و متون ادبی علاقه مندان به این حوزه با کارشناسان و اساتید ادبیات است.

وی افزود: اتاق کلمه سال گذشته به صورت حضوری برگزار شد که علاقه مندان پس از تعیین وقت قبلی برای مشاوره با اساتید اهل فن در مدت زمان تعیین شده با صاحب نظران مشورت می‌کردند.

مدیر مرکز آفرینش‌های ادبی قلمستان ادامه داد: اکنون به خاطر شیوع کرونا ویروس این برنامه به صورت مجازی در فضای واتساپ با حضور شرکت کننده، مشاور و ناظر برنامه در مدت زمان ۳۰ یا ۴۵ دقیقه برگزار می‌شود.

رضایی تصریح کرد: اتاق کلمه به صورت مجازی از اواسط اردیبهشت ماه با حضور میلاد شمعی، یوسف خوش نظر و سلمان باهنر کلید خورد که با بررسی‌های مورد نظر چنانچه به نتیجه برسیم که بعد از قطع زنجیره شیوع کرونا نیز برگزاری مجازی بهتر است، این روند را ادامه خواهیم داد.

وی خاطرنشان کرد: علاقه مندان برای دریافت نوبت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه می‌توانند با شماره‌های ۳۲۶۰۲۰۱۴ و ۳۲۶۰۲۷۴۰ تماس حاصل کنند.

کد خبر 424747

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.