خبری برای باشگاه‌های بدنسازی، بوکس، کاراته و ووشو نداریم

رییس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: باشگاه‌های بدنسازی، بوکس، کاراته، ووشو، تکواندو و جودو همچنان دارای خطر هستند و برای آنها خبری نداریم تا روزهای آتی شرایط کرونا را بررسی کنیم.

به گزارش ایمنا، مهرزاد خلیلیان در خصوص ازسرگیری مسابقات ورزشی، اظهار کرد: پس از پیگیری همکارانمان در وزارت ورزش و بهداشت توانستیم با عبور از بسیاری از مشکلات بخش عمده‌ای از ورزش را بازگشایی کنیم. البته باید اصول و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم.

وی افزود: از اول خرداد رشته‌های ورزشی گروهی با کمترین برخورد مجوز فعالیت‌هایشان را گرفته‌اند. از ۲۲ خرداد مسابقات را می‌توانند برنامه ریزی کنند. اولویت برگزاری مسابقات با خود فدراسیون‌ها می‌باشد. با توجه به کنترل کرونا مجوزهای ابتدایی را توانسته‌ایم بگیریم. با حضور دکتر علینژاد در وزارت بهداشت آخرین رشته‌هایی که می‌توانند از سر گرفته شوند را پیگیری می‌کنیم.

خلیلیان در رابطه با رشته‌هایی که قرار است در مرحله بعد فعالیتشان را از سر بگیرند، عنوان کرد: باشگاه‌های بدنسازی، بوکس، کاراته، ووشو، تکواندو و جودو همچنان دارای خطر هستند و برای آنها خبری نداریم تا روزهای آتی شرایط کرونا را بررسی کنیم.

منبع: فارس

کد خبر 424445

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.