هنوز تصمیمی برای از سرگیری خدمات اتوبوسرانی در قم گرفته نشده است

معاون حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری قم با تأکید بر لزوم حفظ سلامتی شهروندان، گفت: آغاز به کار ناوگان اتوبوسرانی شهرداری قم منوط به تصمیم ستاد مبارزه با کرونا استان است.

به گزارش ایمنا، عباس ذاکریان با اشاره به شرایط شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های اعمال شده در شهر، اظهار کرد: رعایت قرنطینه خانگی و فاصله‌گذاری اجتماعی تنها راه قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا است.

وی با تأکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در همه حوزه‌ها، افزود: با شیوع بیماری کرونا بسیاری از برنامه‌های شهرداری قم به‌ویژه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری دست‌خوش تغییراتی شده و حفظ سلامت شهروندان در اولویت قرار گرفت.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم تعطیلی ناوگان اتوبوسرانی شهرداری قم را یکی از مهم‌ترین تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا دانست و تصریح کرد: محدودیت‌های ایجاد شده در ارائه خدمات ناوگان حمل و نقل عمومی از تاریخ ۲۷ اسفندماه با کاهش زمان و از ۲۹ اسفندماه به‌صورت کامل متوقف شد.

ذاکریان از سرگیری سرویس‌دهی اتوبوس‌های درون‌شهری قم را منوط بر تصمیم ستاد مبارزه با کرونا استان عنوان کرد و گفت: تا زمانی که شرایط استان قم به وضعیت سفید نرسد بسیاری از محدودیت‌ها ادامه داشته و نمی‌توانیم زمان دقیقی برای آغاز به کار اتوبوس‌های درون‌شهری اعلام کنیم.

وی با درخواست از مردم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و عدم انجام سفرهای غیرضروری در سطح شهر، خاطرنشان کرد: توقف ناوگان اتوبوسرانی برای بسیاری از اقشار جامعه مشکلات فراوانی را ایجاد کرده، اما برای حفظ سلامت شهروندان مجبور بر ادامه این روند هستیم.

کد خبر 423244

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.