تقدیر شهرداری اصفهان از کادر درمانی بیمارستان غرضی

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان به نمایندگی از شهردار اصفهان از کادر درمانی بیمارستان غرضی اصفهان تقدیر کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، محمد مجیری در جمع پرستاران و کادر درمانی این بیمارستان اظهار کرد: از خودگذشتگی و جانفشانی کادر درمانی بیمارستان‌ها، خاطرات حماسه‌هایی که کادر درمانی کشور در ایام دفاع مقدس رقم زدند را در خاطرات زنده می‌کند.

وی افزود: سفید پوشانی که این روزها در مقابل تمام کمبودها و کاستی‌ها صبر پیشه کرده‌اند و بر اساس وظیفه انسانی خود تنها به نجات جان مردم فکر می‌کنند و با وجود مواجه‌شدن با ناملایمات، محکم و استوار فقط به وظیفه انسانی خود عمل می‌کنند.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان با بیان اینکه همه مردم مدیون خدمات مدافعان سلامت هستند، تصریح کرد: امروز مردم قدرشناس خدمات کادر درمانی بیمارستان‌ها هستند و بیش از گذشته نسبت به سختی کار آن‌ها و خدماتی که این قشر برای جامعه دارد، آگاه شده‌اند و گویای این سختی‌ها و خدمات تصاویر و فیلم‌هایی است که در فضای مجازی دست‌به‌دست می‌شود.

وی ادامه داد: در دوران هشت سال دفاع مقدس نیز امدادگران در خط مقدم و کادر درمان در پشت خط مقدم در بیمارستان‌ها به وضعیت مجروحان رسیدگی داشتند و برای نجات جان مجروحان تلاش می‌کردند.

مجیری تاکید کرد: در شرایط سخت کرونایی که همچنان علم بشر از کشف دارو و واکسن علیه آن عاجز مانده، مدافعان عرصه سلامت هر روز نمایی از فداکاری و ایثار خود را در عرصه خدمت به کشور و نجات جان هم‌وطنانشان آشکار می‌کنند.

به گزارش ایمنا، مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان ضمن ادای احترام به مدافعان سلامت، با اهدا شاخه گل از تیم درمانی بیمارستان غرضی در دوران کرونا به نمایندگی شهردار اصفهان از کادر درمانی این بیمارستان قدردانی کرد.

کد خبر 423180

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.