کشف زمین خواری ۳ میلیارد ریالی در اصفهان

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان از کشف زمین خواری به ارزش ۳ میلیارد ریال و دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ کامران ریاحی اظهار کرد: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشرافیت اطلاعاتی خود از یک مورد زمین خواری در حاشیه استان مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در بررسی‌های دقیق صورت گرفته مشخص شد یک قطعه زمین به مساحت ۵ هزار متر مربع از اراضی منابع طبیعی به صورت غیر قانونی تصرف شده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه ارزش این قطعه زمین برابر اعلام کارشناسان مربوطه سه میلیارد ریال است، اضافه کرد: کارآگاهان با هماهنگی مقام قضائی این قطعه زمین را رفع تصرف کرده و عامل اصلی این زمین خواری را نیز شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ ریاحی با اشاره به تحویل متهم به مراجع قضائی، نسبت به تصرف غیر قانونی زمین‌های متعلق به منابع طبیعی هشدار داد و گفت: پلیس امنیت اقتصادی استان براساس وظایف ذاتی و قانونی خود با افرادی که اراضی منابع طبیعی کشور را متصرف می‌شوند برخورد می‌کند.

کد خبر 421182

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.