آخرین آمار مبتلایان و فوتی‌های کرونا در ششم اردیبهشت‌ماه

سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار ابتلا، بهبود یافته و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا ویروس در کشور را تا تاریخ ششم اردیبهشت ماه ۹۹ اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیانوش جهانپور در نشست خبری خود که به‌صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، در خصوص آمار جدید ابتلا به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _شنبه ششم اردیبهشت‌ماه_ اظهار کرد: در این بازه زمانی بر اساس جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور یک هزار و ۱۳۴ نفر مبتلای جدید شناسایی شده که با این تعداد، مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به ۸۹ هزار و ۳۲۸ نفر رسیده است.

وی با بیان اینکه از بین افراد مبتلا به کووید ۱۹، سه هزار و ۹۶ نفر در بخش‌های مراقبت ویژه بیمارستانی بستری و در وضعیت بحرانی هستند، افزود: از تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های کشور تاکنون ۶۸ هزار و ۱۹۳ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

سخنگوی وزارت بهداشت تعداد جانباختگان بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در کشور را ۷۶ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار از ابتدا تاکنون در کشور بر اثر بیماری کرونا پنج هزار و ۶۵۰ نفر جان باخته‌اند.

وی ادامه داد: تعداد افرادی که تست کرونا ویروس آن‌ها تاکنون مثبت اعلام شده، از میان ۴۱۰ هزار و ۷۵ تست انجام شده در آزمایشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت، تشخیص داده شده‌اند.

کد خبر 420591

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.