آغاز فعالیت واحدهای صنفی کم‌خطر از ۲۳ فروردین ماه

بر اساس آخرین مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و اعلام ریاست محترم جمهوری مبنی بر آغاز فعالیت واحدهای صنفی کم‌خطر (به غیر از استان تهران) از تاریخ ۲۳ فروردین بدی‌نوسیله نکاتی به اطلاع عموم فعالان صنفی در سراسر کشور می‌رسد.

به گزارش ایمنا به نقل از اتاق اصناف ایران، اطلاعیه اتاق اصناف ایران در راستای آخرین مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا به این شرح منتشر شد: لیست مشاغل و زمان فعالیت رسته‌های صنفی مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در کارگروهی متشکل از نمایندگان وزارت بهداشت و وزارت صمت در محل اتاق اصناف ایران در حال تهیه است. بدیهی است بلافاصله پس از تأیید نهایی مسئولان ذی‌ربط در ستاد ملی مقابله با کرونا، لیست مذکور از همین طریق اعلام و به اطلاع کلیه فعالان صنفی در سراسر کشور خواهد رسید.

تمامی واحدهای صنفی در سراسر کشور تا تاریخ ۲۳ فروردین ماه مکلف به رعایت ضوابط و دستورالعمل‌های ابلاغی در مصوبات پیشین هستند. هیچ واحد صنفی خارج از عرف مصوبات گذشته حق بازگشایی محل کسب و کار خود را تا تاریخ مذکور ندارد.

مسئولیت اصلی نظارت بر عملکرد و رعایت پروتکل‌های ابلاغی بازگشایی واحدهای صنفی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است. یقیناً واحدهای بازرسی و نظارت اتاق‌های اصناف و اتحادیه‌های صنفی سراسر کشور مکلف به همکاری حداکثری با نمایندگان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هستند.

کد خبر 417566

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 1
  • سکینه کاملا چعب IR ۰۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۳
    0 0
    مبارزه باکرنا