اسماعیل هنیه بر همبستگی با ملت ایران در مبارزه با کرونا تاکید کرد

رییس دفتر سیاسی جنبش حماس در تماس تلفنی با علی اکبر ولایتی بر همبستگی با ملت ایران در مبارزه با کرونا تاکید کرد.

به گزارش ایمنا، اسماعیل هنیه در تماسی تلفنی با علی اکبر ولایتی مشاور رهبر معظم انقلاب در امور بین الملل، با تبریک سال جدید و ابراز همدلی و همبستگی با ملت بزرگ ایران در مبارزه با شیوع کرونا، ضمن احوال پرسی و آگاهی از وضعیت سلامتی ولایتی، از بهبودی کامل وی ابراز خرسندی کرد.

وی افزود: ما برای ملت شریف ایران آرزوی توفیق روزافزون به ویژه در مقابله و شکست کرونا را داریم.

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس با تاکید بر پیروزی قطعی فلسطینیان و آزادی قدس شریف، از مواضع جمهوری اسلامی ایران به ویژه رهبر فرزانه و معظم انقلاب از ملت مظلوم فلسطین تقدیر کرد و افزود: امیدواریم هر چه زودتر شاهد آزادی قدس شریف باشیم و همه با هم در قدس شریف نماز بخوانیم.

هنیه با درود بر روح سردار شهید سلیمانی و شهدای مقاومت، بار دیگر برای ملت ایران آرزوی سلامتی کرد.

علی اکبر ولایتی، مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل هم در این گفت و گوی تلفنی ضمن قدردانی از رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس گفت: از تماس محبت آمیز و پیگیری شما سپاسگزاری می‌کنم و امیدواریم هر چه زودتر این ویروس ریشه کن و مشکلات به وجود آمده برای مسلمانان، جامعه اسلامی و همه کشورها از بین برود و برای ملت شریف و مظلوم فلسطین هم آرزوی پیروزی و سلامتی داریم.

وی با تقدیر از تلاش گروه‌های مقاومت و همچنین حماس برای تحقق آرمان‌های فلسطین و آزادی قدس شریف افزود: قدس و فلسطین متعلق به جهان اسلام بوده و خواهد بود و مسیری که مبارزان مقاومت همچون سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گشوده اند با اقتدار و تا تحقق اهداف و آرمان‌ها ادامه خواهد یافت.

منبع: ایرنا

کد خبر 417491

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.