هزینه ۳ میلیارد تومانی یک فوتبالیست سرشناس برای فرار از جمع کرونایی ها

کیلور ناواس برای ترک فرانسه که مانند دیگر کشورهای اروپایی با بحران کرونا روبرو است ۲۰۰ هزار دلار هزینه کرد و بر خلاف اظهارات اخیرش قوانین را زیر پا گذاشت.

به گزارش ایمنا و به نقل از موندو دپورتیوو، کیلور ناواس در روزهایی که جهان با بحران کرونا روبرو است فرانسه را ترک کرد و به کشورش کاستاریکا بازگشت. دروازه‌بان پاری سن ژرمن با یک پرواز اختصاصی به همراه سه فرزند و همسرش به آمریکای مرکزی رفت که ۲۰۰ هزار دلار برایش هزینه برداشت.

دروازه‌بان کاستاریکایی می‌خواست در این شرایط نزد عزیزانش باشد اما برای ترک اروپا که مرزهایش را بسته است مجبور شد هزینه زیادی را متحمل شود. او چند روز پیش در یک مصاحبه گفت: ما انسان هستیم و بیشتر اوقات هم مانند دیگران وحشت می‌کنیم اما زمانی که زانو می زنیم و همه چیز را به خدا واگذار می‌کنیم و می‌دانیم که شرایط را کنترل می‌کند آرام می‌گیریم. باید متحد باشیم و قوانین را زیر پا نگذاریم. من تنها با دعا کردن کمک نمی‌کنم. مؤسسه ام نیز در حال کمک کردن است.

بر اساس قوانین دولت کاستاریکا دروازه‌بان ملی پوش باید ۱۴ روز در قرنطینه بماند تا اگر به کووید ۱۹ مبتلا شده باشد مشخص شود.

ناواس همچنین در صفحه شخصی اش نوشته بود: همانطور که می‌دانیم به خاطر کووید ۱۹ جهان در شرایط کاملاً پیچیده ای قرار گرفته است. از مردم کشورم می‌خواهم به توصیه‌های مسئولان گوش فرا دهند چون همه ما مسئول هستیم.

دروازه‌بان کاستاریکایی نخستین بازیکن پاری سن ژرمن نیست که فرانسه را ترک می‌کند. پیش از این نیمار، تیاگو سیلوا و ادینسون کاوانی به کشورهای خود بازگشته بودند.

منبع: ایسنا

کد خبر 416722

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.