جمع‌آوری ۳ متکدی در شهر/ موردی از جمع آوری چادر مسافران نداشتیم

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان گفت: روز گذشته(نهم فروردین ۹۹) تعداد سه نفر متکدی از سطح شهر جمع‌آوری شده، اما موردی از جمع‌آوری دستفروشان گزارش نشده است.

حسن محمدحسینی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به فعالیت گشت‌های ویژه ستاد پیشگیری از بیماری کرونا در اصفهان، اظهار کرد: از ساعت هفت صبح روز گذشته (نهم فروردین) تا ساعت هفت صبح امروز (دهم فروردین ماه ۹۹) موردی از جمع آوری چادر مسافرتی توسط نیروهای گشت ویژه این اداره کل در سطح شهر گزارش نشده است.

مسئول کارگروه نظم و انضباط شهری ستاد پیشگیری از کرونا تصریح کرد: از ساعت هفت صبح روز گذشته تا ساعت هفت صبح امروز تعداد سه نفر متکدی از سطح شهر جمع‌آوری شده، اما موردی از جمع‌آوری دست‌فروشان گزارش نشده است.

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان افزود: در این بازه زمانی موردی از تذکر بازاریاب اسکان غیرمجاز وجمع آوری این افراد گزارش نشده است.

وی با بیان اینکه از روز گذشته تاکنون راهنمایی خودرو مسافران و… (مطابق ضوابط و شرایط ستاد پیشگیری از کرونا) سه مورد انجام شده است، گفت: اقدام جهت تخلف مشاورین املاک موردی از مناطق گزارش نشده است.

محمدحسینی گفت: در ستاد پیشگیری از کرونا مسئولیت کارگروه نظم و انضباط شهری به عهده اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان گذاشته شده است.

وی بیان اینکه در حال حاضر ۴۵ گشت ویژه این اداره کل با حدود ۱۵۰ نفر نیرو در سه شیفت به صورت ۲۴ ساعته فعالیت می‌کنند، گفت: اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری به صورت ۲۴ ساعته در حال فعالیت است تا نظم و انضباط در شهر برقرار باشد.

کد خبر 416680

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.