پیشرفت ۵۰ درصدی بیمارستان صحرایی ارتش

سخنگوی ارتش از پیشرفت بیش از ۵۰ درصدی روند برپایی مجتمع بیمارستانی و نقاهتگاه دو هزار تختخوابی ارتش تنها در طول ۲۴ ساعت خبر داد و گفت: این کار نمایش سرعت عمل و آمادگی ارتش برای مقابله با تهدیدات احتمالی را نشان می‌دهد.

به گزارش ایمنا به نقل از روابط عمومی ارتش، سرتیپ دوم امیر تقی‌خانی، گفت: با گذشت ۲۴ ساعت از صدور دستور فرمانده کل ارتش مبنی بر لزوم برپایی مجتمع بیمارستانی و نقاهتگاه دو هزار تختخوابی توسط نیروی زمینی ارتش این روند پیشرفت بیش از ۵۰ درصدی داشته است.

وی افزود: نیروی زمینی بلافاصله پس از ابلاغ دستور فرمانده کل ارتش، تمامی ظرفیت‌های لازم را پای کار آورده و با یک سرعت عمل فوق‌العاده توانسته است بخش قابل توجهی از مراحل برپایی مجتمع بیمارستانی و نقاهتگاه ۲ هزار تختخوابی را در محل نمایشگاه دائمی بین‌المللی تهران پیش ببرد.

معاون فرهنگی و روابط عمومی و سخنگوی ارتش ادامه داد: نیروی زمینی ارتش با بهره‌گیری از ظرفیت یگان‌های پشتیبانی، بهداشت و درمان، مهندسی، آموزشی و سایر قسمت‌ها، امکانات لازم را برای اجرای دستور فرمانده کل ارتش در راستای فرمان فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر گسترش امکانات نیروهای مسلح در خصوص کمک به ستاد ملی مبارزه با کرونا بسیج کرده و گوشه‌ای از توانمندی‌های ارتش و سرعت عمل بالا و قدرت پای کار آوردن تجهیزات را در قالب یک رزمایش جهادی و دفاع بیولوژیک به نمایش گذاشته است.

تقی خانی خاطر نشان کرد: تمامی یگان‌های مرتبط، تا این لحظه بدون توقف مراحل مختلف آماده‌سازی را انجام داده‌اند و در قالب یک اقدام انقلابی و کار جهادی، از لحظه صدور دستور، یک شبانه‌روز کامل در تلاش بوده‌اند تا ان شاءالله برابر وعده داده شده فردا مردم شریفمان شاهد افتتاح این مجتمع بیمارستانی و نقاهتگاه ۲۰۰۰ تختخوابی ارتش باشند.

وی گفت: همت، دلسوزی، برنامه‌ریزی، نظم و روحیه خستگی ناپذیری کارکنان پایور و وظیفه اعم از فرماندهان، افسران، درجه‌داران، سربازان و گروه‌های متعدد بهداشت و درمان شامل پزشکان و پرستاران شایان تحسین بوده است.

کد خبر 416213

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.