۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۷
تلفات سیل در ۱۱ استان اعلام شد

سخنگوی سازمان اورژانس کشور از مرگ ۱۱ نفر بر اثر حوادث جوی در استان های هرمزگان، بوشهر، فارس، سیستان و بلوچستان، قم، گیلان، خراسان جنوبی، مازندران، سمنان و کرمان خبر داد.

به گزارش ایمنا، مجتبی خالدی با ارائه آخرین گزارش تجمیعی حوادث جوی تا در ۲۴ ساعت گذشته تا ساعت ۱۲:۳۰ روز چهارم فروردین ۹۹ اظهار کرد: کل مصدومان ۱۷ نفر بود و مصدوم اعزامی هم شامل ۱۲ نفر و درمان در محل پنج نفر بودند.

وی گفت: ۱۱ نفرفوتی ها شامل بندرعباس دو نفر - خانم ۳۲ ساله - دختر پنج ساله - گرفتار شدن خودرو در مسیر سیلاب - لارستان: یک نفر - مرد ۵۸ ساله - گرفتار شدن خودرو مسیر سیلاب - بندرکنگان: یک نفر - قم سه نفر یک خانم، یک آقا و یک کودک شش ماهه - ریزش تونل بر اثر بارش باران - مهر چهار نفر بودند.

خالدی ادامه داد: طبق آخرین اطلاعات ارزیابی شده دریافتی میدانی از سوی امدادگران اورژانس ۱۱۵ این حوادث جوی دو نفر مفقودی در (رودان) بر اثر انسداد موقت محورهای فرعی در ریگان، کهنوج و فنوج به همراه داشته است.

وی همچنین گفت: هشت واحد مسکونی در روستای تیس شهرستان چابهار تخریب شده و دهستان زهکلوت در شهرستان رودبار جنوب در محاصره آب است.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور افزود: محورهای اصلی رودبار جنوب به ایرانشهر، کهنوج، قلعه گنج و کهنوج به قلعه گنج، جیرفت و بندرعباس مسدود است و محورهای فرعی در شهرستان‌های رودبارجنوب، کهنوج و فنوج مسدود است که خدمات رسانی حوزه سلامت به آسیب دیدگان را دچار اختلال کرده است.

وی گفت: محور طبس به تپه طاق و دیهوک - زنوخان در خراسان جنوبی مسدود است و سه دستگاه آمبولانس اورژانس به دلیل بارش برف در مازندران و سمنان گرفتار شده اند و هماهنگی با راهداری جهت بازگشایی محور در حال انجام است.

منبع: ایرنا

کد خبر 416082

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.