رادولوویچ: موقعیت سپاهان چه بود؟/ بازیکنانم مثل شیر بازی کردند

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: یکشنبه بازی خیلی سختی داشتیم و سپاهان استراحت کرده بود و نتوانستیم به خوبی ریکاوری کنیم.

به گزارش خبرنگار ایمنا، میودراگ رادولوویچ امروز _ پنج شنبه ۸ افندماه _ در نشست خبری پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل سپاهان، اظهار کرد: بازی سختی برای ما بود؛ یکشنبه بازی خیلی سختی داشتیم و سپاهان استراحت کرده بود و نتوانستیم به خوبی ریکاوری کنیم، اما کسی بازی امروز را دیده باشد فکر می‌کند قضیه برعکس بوده و سر حال تر از سپاهان بودیم. متأسفانه دقایق ابتدایی گل خوردیم و این بازی را برای ما سخت کرد.

وی با بیان اینکه سعی کردیم با کار ترکیبی به گل برسیم، تصریح کرد: گل زودهنگام در نیمه اول کارمان را سخت کرد و نیمه دوم داستان فرق داشت. توانستیم توپ را تصاحب کنیم و موقعیت بسازیم. سه شانس مسلم گلزنی داشتیم دانیال اسماعیل فر، احسان پهلوان و دارکو بیدووف موقعیت‌ها خطرناکی داشتند که با بی دقتی توپ‌ها را خراب کردند. یک پنالتی صد در صد هم برایمان گرفته نشد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن افزود: در بازی با استقلال هم روی آفساید گل خوردیم و این بازی هم پنالتی صحیح ما گرفته نشد که اگر داور ان را گرفته بود نتیجه بازی تغییر می‌کرد. باید مسئولان باشگاه با فدراسیون صحبت کنند که چرا داوری‌ها برای ذوب آهن این گونه است؟

وی با بیان اینکه بازیکنانم مثل شیر یازی کردند، تصریح کرد: پنج مسابقه خوب داشتیم و با این روند مطمئنم هستم به بازی‌های آینده امیدوار باشیم.

رادولوویچ در رابطه با سجاد آقایی بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن گفت: سجاد بازیکن مستعد و خوبی است که می‌تواند در آینده بتوانید بازیکن خوبی برای تیم باشد. تمام بازیکنان در تیم من شانس بازی دارند و بهترین بازیکن‌ها بین ۱۱ نفر قرار می‌گیرند. هر روز صبح برای بازیکنانم وقت می‌گذارم.

وی با بیان اینکه مدیر کارخانه ذوب آهن در روز معارفه رادولوویچ گفته که عیار او در بازی با سپاهان مشخص می‌شود، افزود: از بازی امروز راضی بودم، چون در شرایط متفاوتی با سپاهان بودیم و در نیمه دوم خوب کار کردیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب اهن خاطرنشان کرد: در چهار روز گذشته از داوری لطمه خوردیم؛ قلعه نوعی گفته است که ذوب آهن خیلی موقعیت نداشته؛ قلعه نوعی را از ده سال پیش می‌شناسم و ایشان مربی خیلی خوب و جنتلمنی هستند، مثل اینکه من بازی را جور دیگری دیدم که سه موقعیت داشتیم و یک پنالتی برایمان گرفته نشد و می‌خواهم بپرسم موقعیت سپاهان چه بود؟ نمی‌خواهم در مورد تیم حریف صحبت کنم و اگر داور پنالتی دیگر ما را گرفته بود، می‌توانستیم پیروز میدان باشیم.

کد خبر 412602

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.