سهمیه سوخت وانت بارها افزایش می یابد

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل بار شهرداری تبریز گفت: کارکرد وانت‌های کم‌مصرف و پرمصرف از ابتدای اسفند ۹۸ و بر اساس پیمایش سهمیه این دسته از خودروها محاسبه می‌شود.

به گزارش ایمنا، فاضل نادری با اعلام این خبر، اظهار کرد: بر اساس اعلام مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، سهمیه بنزین وانت‌های کم‌مصرف و پرمصرف هر کدام به ترتیب ماهانه ۲۰۰ و ۳۰۰ لیتر در نظر گرفته شده بود و قرار بود از ابتدای بهمن ۹۸ بر اساس کارکرد این سهمیه افزوده شود.

وی ادامه داد: بر اساس توافق‌های انجام شده با وزارت کشور، از ابتدای اسفند ۹۸ کارکرد وانت‌های کم‌مصرف و پرمصرف محاسبه می‌شود و بر اساس پیمایش سهمیه این دسته از خودروها تخصیص می‌یابد.

نادری تصریح کرد: بر این اساس، چنانچه مالکان وانت‌بارها بیش از سهمیه تعیین شده (۲۰۰ لیتر برای کم‌مصرف‌ها و ۳۰۰ لیتر برای پرمصرف‌ها) نیاز به سوخت داشته باشند، باید در سامانه https://utcms.ir/ وزارت کشور ثبت‌نام کنند.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل بار شهرداری تبریز گفت: طبق اعلام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، پس از ثبت‌نام، پایش کارکرد این خودروها انجام و پس از آن سهمیه اضافی تعلق گرفته به این دسته از خودروها در کارت بانکی این افراد شارژ می‌شود.

کد خبر 411668

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.