امروز روز جشن ملی مردم ایران است

امام جمعه گلپایگان با اشاره برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: امروز روز جشن ملی مردم ایران است که باردیگر سرنوشت خود را تعیین می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ایمنا از گلپایگان، حجت‌الاسلام محمدتقی کرامتی ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهر گلپایگان با قدردانی از حضور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: امروز روز جشن ملی مردم ایران است که بار دیگر سرنوشت خود را تعیین می‌کنند.

امام‌جمعه گلپایگان گفت: ملت ایران حق تعیین سرنوشت کشور را دارد و اگر در این حرکت جمعی مشارکت نداشته باشند یعنی به سرنوشت آینده کشور توجهی نداشتند.

کرامتی با تأکید بر اینکه شرکت در انتخابات تکلیف شرعی مردم است، افزود: امروز مردم با شرکت در انتخابات حماسه‌ای بزرگی را خلق می‌کنند و بار دیگر دشمنان را مأیوس و ناامید می‌سازند.

وی تصریح کرد: مردم نباید به مانند یک انسان بی‌تفاوت در عرصه باشند، بلکه با هوش سیاسی در انتخابات شرکت و سرنوشت کشور را برای چهار سال تعیین کنند.

امام‌جمعه گلپایگان گفت: مشارکت بالای ۵۰ درصد عالی است، در ۴۰ سال انقلاب مردم شرکت بیش از ۷۰ درصد داشتند که در دنیا بی‌سابقه است.

کرامتی تأکید کرد: شرط انتخاب اصلح توجه بر معیارهای مورد تأکید مقام معظم رهبری است تا مجلس و دولت انقلابی تشکیل شود.

وی گفت: وصیت‌نامه سیاسی الهی سردار سلیمانی حول هشت محور پیرامون پیروی از رهبری امت اسلامی و تبعیت از ولایت تعریف شده بود.

امام‌جمعه گلپایگان افزود: ولایت فقیه کلید تمام احکام شرعی است و کلید حج و نماز و زکات است و نباید از آن غافل شویم.

کد خبر 411493

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.