۱۲۰ محل برای نصب تبلیغات انتخابات در همدان مشخص شد

معاون خدمات شهری شهردار همدان از آماده سازی و نصب سازه‌های موقت تبلیغات انتخاباتی در ۱۲۰ نقطه شهری همدان خبر داد.

به گزارش ایمنا، وحید علی‌ضمیر با اشاره به برنامه ریزی و آماده سازی و نصب سازه‌های موقت تبلیغاتی در ۱۲۰ نقطه شهری، در فضایی معادل پنج هزار متر مربع در سطح شهر همدان اظهار کرد: شهرداری همدان همواره به عنوان متولی اصلی حفظ و پاکیزگی سیما و منظر شهری؛ تلاش خود را برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان همدانی در دستور کار دارد.

وی ادامه داد: این سازه‌ها از جنس داربست و گونی و سازه‌های فلزی بوده و این فضاها به صورت عادلانه و به تفکیک در اختیار داوطلبان انتخاباتی مجلس شورای اسلامی قرار می‏‌گیرد.

معاون خدمات شهری شهردار همدان عنوان‬ کرد: این سازه‏‌ها در مکان‌های مهم و پرتردد شهر همچون میادین اصلی شهر، بلوارهای پرتردد، مساجد‬ و تقاطع‌های اصلی شهر نصب شده و از ستادهای انتخاباتی نامزدها درخواست می‌شود به منظور جلوگیری از الصاق پوستر و تراکت در سطح جداره‌ها و مبلمان شهری و تخریب منظر شهر به ویژه با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال، ضمن نمایش تبلیغات خود در این سازه‌ها از تخریب جداره‌های شهری خودداری کنند.

علی‌ضمیر با بیان اینکه این سازه‌ها به صورت یک‌بار مصرف مورد استفاده قرار می‌گیرد، یادآور شد: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری همدان در ۴۸ ساعت پس از برگزاری انتخابات، تمام این سازه‌های موقت را جمع‌آوری خواهد کرد.

وی اضافه کرد: از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، به عنوان کاندیدای پارلمان قانون گذاری، انتظار می‌رود ضمن رعایت قانون و خودداری از الصاق پوستر، تراکت و پلاکارد در مکان‌هایی به جز مکان‌های تعریف شده، در حفظ و پاکیزگی سیما و منظر شهری سهیم باشند و با تبلیغاتی که مغایر با قوانین تبلیغات انتخاباتی باشد، برخورد قانونی انجام خواهد شد.

منبع: مهر

کد خبر 410267

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.