غیبت اریکسون و انویدیا در کنگره جهانی موبایل

شرکت‌های اریکسون و انویدیا اعلام کرده‌اند به دلیل نگرانی از شیوع ویروس کرونا در کنگره جهانی موبایل شرکت نمی‌کنند.

به گزارش ایمنا، این شرکت‌ها دلیل تصمیم خود را نگرانی درباره بهداشت و سلامت کارکنان و بازدیدکنندگان عنوان کرده‌اند. شرکت سوئدی اریکسون در بیانیه‌ای با قدردانی از تلاش‌های برگزار کننده نمایشگاه برای کنترل شیوع بیماری نوشت: به دلیل فضای بزرگ نمایشگاهی خود نمی‌تواند سلامت و ایمنی بازدیدکنندگان را تأمین کند.

مدیر ارشد اجرایی اریکسون نیز تاکید کرد: سلامت و ایمنی کارکنان و مشتریان اولویت ما است و این تصمیم اهمیت زیادی دارد. ما مشتاق بودیم جدیدترین فناوری‌های خود را در کنگره جهانی موبایل به نمایش بگذاریم، اما معتقد هستیم مسئولانه‌ترین تصمیم در حال حاضر، شرکت نکردن در مراسم امسال است.

شرکت اریکسون تصمیم دارد دمو و محتوای برنامه ریزی شده برای نمایش در کنگره جهانی موبایل را در چند رویداد محلی ارائه کند. از سوی دیگر شرکت انویدیا نیز اعلام کرده کارمندانش را برای شرکت در کنگره جهانی موبایل نمی‌فرستد.

این شرکت نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد: با توجه به ریسک‌های بهداشتی و ایمنی مربوط به شیوع ویروس کرونا، تضمین سلامت همکاران، شرکا و مشتریان مهم‌ترین نگرانی ما است. ما مشتاق بودیم فعالیت‌های خود در حوزه هوش مصنوعی، فناوری ۵G و غیره را به نمایش بگذاریم.

قرار است کنگره جهانی موبایل در ۲۴ فوریه سال جاری در بارسلونا برگزار شود. این کنگره یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای صنعت موبایل محسوب می‌شود.

منبع: خبرگزاری مهر

کد خبر 409535

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.