محصولات آنر، آنلاین رونمایی می‌شود

برند آنر اعلام کرده است که نخستین کنفرانس مطبوعاتی رونمایی از محصول جدید خود در ۲۰۲۰ را به دلیل شیوع ویروس کرونا، آنلاین برگزار می‌کند.

به گزارش ایمنا، گسترش ویروس کرونا در چین روی شیوه اداره کسب و کار شرکت‌ها تأثیر گذاشته است؛ این اواخر شرکت شیائومی اعلام کرد فروشگاه‌های آفلاین خود را تعطیل می‌کند، اما از کانال‌های آنلاین همچنان سفارش می‌گیرد.

همچنین چند شرکت چینی دیگر نیز الگوی سرویس رسانی آنلاین را در پیش گرفته‌اند. در این میان وضعیت بهداشت روی مراسم‌های رونمایی از محصولات جدید نیز تأثیر گذاشته، زیرا برگزاری هرگونه گردهمایی در وضعیت فعلی ایمن نیست.

اکنون گزارشی منتشر شده که نشان می‌دهد شیائومی و شرکت "بلک شارک"، محصولات خود را به طور آنلاین رونمایی می‌کنند. از سوی دیگر به نظر می‌رسد برند آنر نیز قصد دارد با همین شیوه محصول جدید خود را رونمایی کند.

آنر با پستی در بلاگ ویبو اعلام کرده است که نخستین کنفرانس مطبوعاتی رونمایی از محصولات این شرکت در ۲۰۲۰ را به طور آنلاین برگزار می‌شود؛ زمان برگزاری مراسم آنلاین نیز اعلام نشده است. همچنین مشخص نیست چه محصولاتی در این مراسم آنلاین رونمایی می‌شود.

منبع: خبرگزاری مهر

کد خبر 408964

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.