رژه ۱۲۰۰ تاکسی همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: به مناسبت آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی و سالروز ورود امام خمینی(ره) به میهن و به‌ منظور ادای احترام به شهدای انقلاب، آیین رژه‌ رانندگان ۱۲۰۰ تاکسی در اصفهان برگزار می‌شود.

هادی منوچهری در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهارکرد: در رژه ناوگان تاکسیرانی اصفهان که صبح روز ۱۲ بهمن ماه مقارن با لحظه تاریخی ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی از مقابل گستان شهدا برگزار می‌شود، تاکسی‌های فرودگاه، سرویس مدارس، آژانس‌ها و تاکسی‌های بی‌سیم بانوان و آقایان حضور خواهند داشت.

وی ادامه داد: ۱۲۰۰ دستگاه تاکسی مسیر در نظر گرفته شده حدفاصل چهارراه فرایبورگ تا گلستان شهدا را می‌پیمایند.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان از نصب پوستر و پرچم بر روی تاکسی‌های شهر در ایام دهه فجر خبرداد و افزود: در این ایام تاکسی‌های شهر اصفهان به پرچم و پوسترهای انقلابی مزین می‌شود و با حضور پرشور رانندگان همیشه در صحنه و انقلابی که همیشه همسو و پشتیبان آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب اسلامی بوده اند، رژه این ناوگان روز شنبه اجرا خواهد شد.

وی هدف از اجرای این مراسم را تجدید میثاق با آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: رانندگان تاکسی در روز ۱۲ بهمن ماه بار دیگر با حضور خود مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و استکبار جهانی خواهند زد.

کد خبر 408217

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.