اگر زنده بمانند، قطعا از گفته خود پشیمان خواهند شد

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: آنهایی که فرماندهان ما را به ترور تهدید کرده‌اند، اگر زنده بمانند، قطعا از این گفته خود پشیمان خواهند شد.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سرلشکر حسین سلامی روز دوشنبه در واکنش به تهدید فرماندهان سپاه از سوی آمریکایی‌ها با بیان اینکه آنهایی که فرماندهان ما را به ترور تهدید کرده‌اند، اگر زنده بمانند، قطعا از این گفته خود پشیمان خواهند شد، اظهار کرد: دشمنان ما بخشی از پیامدهای دردناک ترور سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی را دریافت کردند و متوجه شدند که اگر چنین حرکاتی انجام بدهند با ضربات کوبنده و مستمری مواجه خواهند شد.

وی افزود: هم آمریکایی‌ها، هم صهیونیست‌ها و هم دیگران بدانند که اگر فرماندهان ما را تهدید کنند، هیچ یک از فرماندهانشان نقطه امنی نخواهند یافت، یعنی اگر فرماندهان ما را تهدید به ترور کنند یا تهدیدشان را عملی کنند جان هیچ فرماندهی از آنها در امان نخواهد بود.

فرمانده کل سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه دشمنان ما باید مراقب اعمالشان باشند، تصریح کرد: آنان اگر بخواهند این بازی را ادامه بدهند، پاسخ‌های ما کاملا متفاوت از گذشته است و مقیاس آن هم متفاوت خواهد بود و با شرایط بسیار جدیدی روبرو می‌شوند که قادر به مدیریت و کنترل آن نیستند؛ پس به آنها اخطار می‌دهیم که از این میدان عقب بنشینند.

سلامی ناتوانی آمریکایی‌ها در میدان‌های دیگر را علت این تهدیدها دانست و اضافه کرد: آنها در عرصه‌های نظامی ناتوان و در عرصه تحریم‌های اقتصادی نیز با ناکامی مواجه شدند، و این نشان دهنده این واقعیت است که عملیات‌های روانی آنها نتیجه عکس داده و ملت ایران به آنها پاسخی نداده است.

وی افزود: از سوی دیگر هرچه آنها فشار روانی بر ملت ایران وارد کردند، مردم بیشتر به نظام پایبند شدند و از نظام و رهبری معظم انقلاب دفاع و حمایت کردند و هر عملی را که دشمنان انجام دادند با واکنش‌های سخت مردم ما و حتی ملت‌های دیگر مواجه شد.

فرمانده کل سپاه پاسداران تصریح کرد: آنها معمولا وقتی که از تعقیب راهبردهای خود در عرصه‌های مختلف ناامید می‌شوند، به راهبرد ترور روی می‌آورند، همانطور که وقتی نتوانستند ما را در دستیابی به فناوری‌های صلح‌آمیز هسته‌ای محروم کنند، به ترور دانشمندان هسته‌ای ما روی آوردند، وقتی هم در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، روانی و نظامی هم ناکام می‌شوند، چاره را در ترور می‌بینند.

سلامی با بیان اینکه ترور همواره برای دشمنان ما از سلاح‌های موثر و مهم بوده است و در مقطع کنونی هم از همین سلاح استفاده می‌کنند، اظهار کرد: بخش دیگری از دلایل اقدام آنها در تهدید به ترور، مربوط به ماهیت این رژیم هاست.

وی تصریح کرد: رژیم آمریکا و رژیم صهیونیستی و رژیم‌های متحد و متکی بر آنها اساسا رژیم‌های ترور هستند و اکنون دیگر اینها مجبور شده‌اند که این واقعیت را کاملا آشکار کنند.

فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به تاکید فرمانده معظم کل قوا در حکم انتصاب سردار قاآنی مبنی بر ادامه برنامه‌های دوران سردار سلیمانی با انگیزه‌ای مضاعف بعنوان برنامه‌های نیروی قدس سپاه، خاطرنشان کرد: جنایت آمریکایی‌ها ترور سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و تهدید به ترور فرمانده جدید سپاه قدس بعنوان ادامه دهنده راه آن سردار پرافتخار و  سایر فرماندهان ما، بخش مهمی از این واقعیت است که این رژیم‌ها، رژیم‌های ترور هستند.

کد خبر 407791

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.