آقای استاندار به ورزش اصفهان ورود کنید!/ راه اداره کل ورزش اصفهان را بلد نیستم!

ملی پوش اصفهانی وزنه برداری و دارنده مدال طلای المپیک انتقاد زیادی به مدیریت ورزش استان اصفهان دارد و معتقد است ورزش اصفهان حال و روز خوشی ندارد.

به گزارش ایمنا، سهراب مرادی با بیان اینکه اگر حرفی می زند به خاطر خودش نیست، اظهار کرد: خیلی از ورزشکاران روی سهراب مرادی حساب ویژه ای باز می کنند.آنها افتخار داده اند که من الگوی شان باشم.خب سوال من اینجاست وقتی این جوان ها به من که قهرمان المپیک هستم نگاه می کنند با خودشان چه فکری می کنند؟نمی گویند این که قهرمان المپیک است وضع‌اش به این صورت است و هیچ مسئولی حواسش به او نیست؟نمی گویند اگر قرار است آخر و عاقبت ما هم بشود مثل یک قهرمان المپیک پس بی خیال ورزش؟

مدیرکل ورزش حواسش به ورزش نیست!

وی با شاره به اینکه آقای مدیر کل اصلا حواس شان به ورزش اصفهان نیست، افزود: ایشان اصلا با جامعه  ورزش آشناییت ندارند.احساس می کنم شرایط یک جورهایی انحصاری شده است. خاطرم هست که یک روز پیش استاندار بودیم که آقای مدیر کل داشتند از هزینه هایی که برای المپیکی شدن و برای قهرمان شدن ورزشکاران کرده بودند حرف می زدند.صادقانه بگویم که خنده ام گرفت.تعجب من از این است که آقای استاندار چرا این حرف ها را شنیدند و حرفی نزدند؟این اتفاق دو حالت دارد.یا برای مسئولان استان اصفهان این چیزها مهم نیست یا اینکه نمی خواهند که مهم باشد.

چرا مدیرکل با رسانه هایی که دوست دارد حرف می زند؟

سهراب مرادی تصریح کرد: من خجالت می کشم یک سری چیزها را بیان کنم.در جایی که من هستم حتی یک سالن درست و حسابی برای تمرین کردن نداریم.روزی آمدند یک کلنگی زدند و رفتند.رفتند که رفتند.تا امروز خبری نیست.حتی کلنگ را هم با خودشان  بردند!جایی که من و بقیه استعدادها با صفحه های شکسته و خراب تمرین می کنیم را ببینید باور نمی کنید.خب قرار است از دل این وزنه برداران کدام  قهرمان المپیک بیرون  بیاید؟ورزش اصفهان اصلا صاحب دارد؟چرا نمی توانند یک خانه وزنه برداری بسازند؟آقای مدیر کل.شنیده ام شما گفته اید که برنامه دارید. می شود این برنامه را به ما نشان بدهید؟ اصلا می دانید سالنی که قهرمان المپیک تان در آن ورزش می کند کجاست؟چه شکلی  است؟امکانات دارد یا ندارد؟چرا پنهان شده اید و فقط با رسانه هایی که خودتان دوست دارید حرف می زنید؟همان رسانه هایی که حرف های خوب شما را منتقل می کنند و کاری به حاشیه ها ندارند.شما پشتوانه کدام جوان از این استان هستید؟می شود این ها را برای ما بگویید؟

بودجه ورزش اصفهان کجا کار می شود؟

دارنده مدال طلای المپیک ریو با اشاره به اینکه قهرمان های استان هر زمان که مدال می گیرند سر و کله دوستان پیدا می شود، خاطرنشان کرد: یک سوال می پرسم.شما می دانید الان وضعیت سهراب مرادی چطور است؟سوال دوم من این است که بودجه ورزش اصفهان کجا خرج می شود؟چرا ما چیزی نمی بینیم؟خدا را شاهد می گیرم که ورزشکاران زیادی از اصفهان کوچ کرده اند.من خیلی وقت بود که حرفی نمی زدم اما به خاطر ورزشکاران شهرم و به خاطر همه کسانی که دارد در حق شان ظلم می شود باید حرف بزنم.آقای استاندار خودتان به این مسئله ورود کنید.من،سهراب مرادی پرچم ایران را در آمریکا بالا بردم.قطعا سایر ورزشکاران رشته هاهی دیگر هم این کار را می کنند،آیا کار کا ارزش دارد یا ندارد؟اگر ارزش ندارد که هیچ،اگر ارزش دارد پس چرا برای قهرمان های تان فقط یک بنر در استان می زنید؟یک بنر؟!حواستان هست چه کار دارید می کنید؟همه ورزشکاران دارند از استان فرار می کنند.من خبرنگاران را دعوت می کنم بیایند جایی که تمرین می کنم را ببینند.اگر زار نزدند هر کاری خواستند انجام می دهم.

باز مدال بگیرم و دوستان بیاییند و پزش را بدهند!

مرادی افزود: من بروم باز مدال بگیرم و دوستان بیایند پز آن را بدهند.اگر من دغدغه ای دارم برای آینده است. برای جوانانی که در سال های آینده می توانند چهره های پر افتخار ورزش ما شوند.چه کسی می گوید اصفهان هیچ استعدادی ندارد.چند تا استعداد می خواهید من به شما نشان بدهم که مورد بی توجهی قرار گرفته اند؟من ورزشکار استان اصفهان هستم اما راه اداره کل را بلد نیستم!چون اصلا از من نخواسته اند که به آنجا بروم.هیچ وقت هم مسیرم به آنجا نیفتاده!

وی تصریح کرد: من مملکتم را دوست دارم،استان و شهرم را دوست دارم اما دلم می سوزد.دلم برای نسلی که بعد از من قرار است بیاید می سوزد.آقای استاندار یا هر کسی که می تواند،کمک کند.این مملکت استعدادهای زیادی دارد که در حال نابود شدن هستند.

منبع: خبر آنلاین

کد خبر 407725

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.