مسافران پرواز کاسپین همگی به سلامت از هواپیما خارج شدند

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: هیچ کدام از مسافران پرواز کاسپین آسیب ندیده و همگی در سلامت از هواپیما خارج و به سالن ترانزیت فرودگاه منتقل شده اند.

به گزارش ایمنا، رضا جعفرزاده اظهار کرد: پرواز شماره ۶۹۳۶ شرکت هواپیمایی کاسپین که صبح امروز از باند فرودگاه ماهشهر خارج شد، ۱۳۵ مسافر داشت و خوشبختانه هیچیک از مسافران کاسپین آسیب ندیده و همگی در سلامت از هواپیما خارج شدند.

وی افزود: هواپیمای بوئینگ MD شرکت هواپیمایی کاسپین از مبدا تهران در ساعت ۷:۵۰ صبح امروز پس از فرود در باند فرودگاه ماهشهر از باند خارج شد که علت آن در دست بررسی است.

جعفرزاده اضافه کرد: تیم کارشناسی سازمان هواپیمایی کشوری به سرعت به همراه گروه فنی شرکت هواپیمایی کاسپین برای بررسی علت خروج هواپیما از باند به ماهشهر اعزام شد.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در پاسخ به این سوال که آیا خلبان پرواز، پیش از فرود در باند فرودگاه ماهشهر، گزارشی از نقص احتمالی به برج مراقبت اعلام کرده است یا خیر، گفت: در حال حاضر امکان اظهار نظر در این زمینه وجود ندارد و با توجه به اعزام تیم کارشناسی سازمان هواپیمایی کشور و تیم فنی کاسپین، ابعاد موضوع بررسی و نتیجه به اطلاع مردم خواهد رسید.

به گزارش ایمنا، هواپیمای شماره ۶۹۳۶ شرکت هواپیمایی کاسپین ساعت ۶:۳۵ صبح امروز از تهران به مقصد بندر ماهشهر پرواز کرد.

منبع: مهر

کد خبر 407689

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.