برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا در سه بخش به میزبانی لبنان

مسابقات قهرمانی آسیا در سه بخش پاراتکواندو، پومسه و کیوروگی (انفرادی و تیمی) از ۱۲ تا ۱۶ اسفندماه به میزبانی بیروت لبنان برگزار می‌شود.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، رقابت‌های قهرمانی قاره آسیا در بخش‌های پاراتکواندو، پومسه و کیوروگی (انفرادی و تیمی) و گروه مردان و زنان از ۱۲ اسفندماه در بیروت لبنان برگزار می‌شود و به مدت ۵ روز ادامه دارد.

براساس برنامه اعلامی، روز ۱۱ اسفندماه جلسه شورای اتحادیه تکواندو آسیا و مجمع اتحادیه انجام خواهد شد؛ جلسه سرپرستان و مراسم قرعه کشی نیز در همین روز برگزار می‌شود.

رقابت‌های پاراتکواندو روز ۱۲ اسفندماه و طی یک روز پیگیری می‌شود و مسابقات پومسه نیز ۱۳ اسفندماه برپا خواهد شد.

مسابقات در بخش کیوروگی طی روزهای ۱۴ تا ۱۶ اسفندماه برگزار می‌شود؛ ۱۴ اسفندماه  در روز نخست مبارزات اوزان ۵۴-، ۶۸- و ۸۷- کیلوگرم مردان و پیکارهای اوزان ۴۶-، ۵۳-، ۵۷- و ۷۳- کیلوگرم زنان انجام می‌شود.

۱۵ اسفندماه و در روز دوم؛ تکواندوکاران اوزان ۵۸-، ۷۴- و ۸۷+ کیلوگرم مردان و هوگوپوشان اوزان ۴۹-، ۶۲- و ۷۳+ کیلوگرم زنان به مصاف یکدیگر می‌روند.

۱۶ اسفندماه و در روز پایانی نیز مبارزات اوزان ۶۳- و ۸۰- کیلوگرم مردان و ۶۷- کیلوگرم زنان پیگیری می‌شود. همچنین رقابت‌های تیمی در دو گروه زنان، مردان و مشترک در این روز انجام خواهد شد.

کد خبر 407564

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.