ارامنه با طرح "اصفهان ۲۰۲۰" همراهی کنند

رئیس کمیسیون اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: با توجه به امکانات فیزیکی و ریشه تاریخی و تمدنی ارامنه در اصفهان، همراهی آنان با مدیران شهری می‌تواند آینده‌ای متفاوت و منطبق با گذشته اصفهان را در شهر رقم بزند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، نصیر ملت بعدازظهر امروز (سه‌شنبه) در دیدار مدیران شهری اصفهان با رئیس شورای خلیفه‌گری ارامنه اصفهان و جنوب ایران در کلیسای وانک اصفهان اظهار کرد: قرار است در سال ۲۰۲۰، با توجه به ظرفیت‌های مختلف هنری و زیرساخت‌های تاریخی اصفهان، طرح گردشگری "اصفهان ۲۰۲۰" در این شهر برگزار شود که امیدواریم نتیجه آن توسعه کشور باشد.

وی افزود: درخصوص اجرای این طرح، لازم است پروژه‌های گردشگری را مبتنی بر تاریخ فرهنگی شهر به پیش ببریم بنابراین از حضور تمام گروه‌هایی که می‌توانند در این زمینه کمک کنند، استقبال خواهیم کرد.

رئیس کمیسیون اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر اینکه جمعیت ارامنه همواره در توسعه شهر نقش موثری داشته‌اند، ادامه داد: با توجه به امکانات فیزیکی و ریشه تاریخی و تمدنی ارامنه در اصفهان، همراهی آنان با مدیران شهری می‌تواند آینده‌ای متفاوت و منطبق با گذشته اصفهان را در شهر رقم بزند.

کد خبر 406878

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.