تخلیه آب از منازل مردم کنارک/اعزام نیروهای بیشتر در صورت نیاز

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: اکیپ‌های اعزامی این سازمان از صبح روز جمعه در یکی از محله‌های شهر کُنارک یکی از شهرهای استان سیستان و بلوچستان استقرار یافته و نسبت به تخلیه آب از منازل مردم این شهر اقدام کردند.

آتشپاد محسن گلابی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: اقدامات و فعالیت های انجام شده نیروهای سازمان آتش نشانی تاکنون اثرات مثبت و موجبات خوشنودی اهالی را فراهم کرده، به طوری که شهردار کنارک مراتب قدردانی خود را از طریق صدا وسیما اعلام کرده است.

وی با بیان اینکه نیروها و امکانات اعزام شده آتش نشانی اصفهان از روز شنبه در یکی از محله‌های دیگر شهر کنارک مستقر خواهند شد، تصریح کرد: تا زمانی که مدیریت بحران سیستان و بلوچستان اعلام نیاز داشته باشد، نیروهای آتش نشان اصفهان در منطقه می‌مانند و در راستای امداد و نجات و تخلیه منازل آب گرفته به سیل‌زدگان خدمت‌رسانی می‌کنند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: با دستور و تاکید شهردار اصفهان نیروها و امکانات این سازمان به استان سیل زده سیستان و بلوچستان اعزام شده‌اند زیرا با توجه به شرایط بحرانی به وجود آمده در این استان طبیعی است که باید به کمک هموطنان و مردم سیل زده بشتابیم.

وی اظهارکرد: نیروهای آتش نشان اصفهان همراه با دو خودرو امداد و نجات و پنج نفر غواص، پمپ‌های آب‌کش و قایق‌های نجات روز چهارشنبه راهی سیستان و بلوچستان شدند تا به کمک سیل‌زدگان این استان بشتابند.

آتشپاد گلابی تاکید کرد: در صورت اعلام نیاز مدیریت بحران سیستان و بلوچستان، نیروهای بیشتری را برای کمک به منطقه اعزام خواهیم کرد.

کد خبر 406174

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.