چالش دانش بنیان‌ ها برای تهیه عطر حرم امام رضا(ع)

ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای توسعه فناوری‌ها و روش‌های تهیه و فرمولاسیون عطر حرم مطهر امام رضا (ع)، شرکت‌های دانش‌بنیان را به چالش دعوت کرده است.

به گزارش ایمنا و به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، موضوع عطر افشانی رواق‌های متبرک حرم اما رضا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و از دیرباز این موضوع در مجموعه آستان قدس رضوی مدیریت و انجام می‌شد، اما با برگزاری یک چالش جدید، کیفیت تولید این محصول ارتقا می‌یابد.

 در این چالش شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند طرح‌های خود را ارائه کنند تا بهترین این طرح‌ها مورد حمایت قرار گیرد؛ بر مبنای این فراخوان، قرار است عطرهای تولیدی به صورت گیاهی و با فرمولاسیون خاص و سازگار با دستگاه‌های عطرافشان نصب‌شده در حرم استفاده شود.

شرکت‌هایی که متقاضی حضور در این چالش هستند از حمایت‌های شرکت کسب ‌وکار رضوی وابسته به مجموعه سازمان اقتصادی رضوی آستان قدس برخوردار خواهند شد. ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با حمایت از این چالش، دانش‌بنیان‌های فعال در این عرصه را به شرکت در این چالش دعوت کرده است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی"http://biodc.isti.ir" مراجعه کنند.

کد خبر 405563

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.