مابه‌التفاوت سهمیه سوخت آذر آژانس‌های شهرداری‌ها واریز شد

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از واریز ما به التفاوت سهمیه سوخت آژانس‌های تحت پوشش شهرداری‌ها خبر داد.

 به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، مرتضی ضامنی با اشاره به سهمیه اختصاص یافته به رانندگان آژانس‌ها و تاکسی تلفنی اظهار کرد: اطلاعات رانندگان آژانس دارای پروانه پس از بررسی و پالایش در سه بخش اطلاعات هویتی، خودرویی و بانکی جهت واریز مابه‌التفاوت ریالی سهمیه سوخت به شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ارسال شده است و براساس پیگیری های صورت گرفته سهمیه آذرماه این گروه از ناوگان به حساب آنها واریز ‌شد.

وی افزود: در این خصوص در کارگروه مربوطه پس از بررسی‌های لازم میزان سهمیه تعلق گرفته به آژانس‌ها تا سقف ۱۴۰ لیتر برای خودروهای تک سوز و تا سقف ۱۰۰ لیتر برای خودروهای دو گانه سوز سهمیه بنزین اختصاص یافته است.

ضامنی عنوان کرد: بر این اساس مابه‌التفاوت ریالی سهمیه سوخت ۱۱ دی‌ماه به شماره حساب شبای ثبت شده رانندگان واریز شد.

وی خاطرنشان کرد: اعتبار پرداختی صرفاً جهت پرداخت هزینه سوخت در جایگاه‌های عرضه بنزین قابل هزینه کردن است.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: آن دسته از رانندگان آژانس‌های کرایه که در سرویس مدارس هم مشغول به فعالیت می‌باشند و اطلاعات خود را ثبت کرده‌اند به صورت تجمیعی یارانه سوخت دریافت می‌کنند.

وی گفت: برای رانندگان تاکسی تلفنی و آژانس‌هایی که با وجود ارسال اطلاعات،  مابه التفاوت سوخت برایشان واریز نشده پیامکی از روز یکشنبه ۱۵ دی ماه ارسال می‌شود که می‌توانند مطابق با اطلاعات درج شده در پیامک نسبت به تکمیل اطلاعات و رفع نواقص اقدام کنند.

ضامنی تصریح کرد: آژانس‌هایی که از شهرداری‌ها مجوز ندارند می‌توانند با مراجعه به شهرداری‌های مربوطه نسبت به اخذ مجوزهای لازم اقدام و اطلاعات خود را ثبت کنند تا در اسرع وقت نسبت به ایجاد سهمیه سوختشان بررسی‌های لازم صورت گیرد.

کد خبر 403850

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.