اصلاح تعدادی از مصوبات واگذاری حق استفاده از اماکن ورزشی برخی استان ها

در جلسه روز چهارشنبه هیئت دولت که به ریاست دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور برگزار شد، مبلغ ۳۰ میلیارد ریال اعتبار به صورت هزینه‌ای به منظور مبارزه با آفت زنجره خرما در استان کرمان، اختصاص یافت.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی رئیس جمهور، خسارات ناشی از تغییرات آب و هوایی (خشکسالی) و پدیده گرد و خاک (ریزگردها) در استان کرمان علاوه بر کاهش میزان برداشت و کیفیت خرما، باعث هجوم انواع آفات و بیماری ها، به ویژه آفت زنجره خرما در سطح وسیعی از باغات شهرستان های استان شده که با تصویب دولت این اعتبار برای مبارزه با آفت یادشده اختصاص می‌یابد.

اصلاح تعدادی از مصوبات واگذاری حق استفاده از اماکن ورزشی برخی استانها

هیئت وزیران به منظور تامین نظر هیئت بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین، مصوبات مربوط به واگذاری حق استفاده از اماکن ورزشی واقع در برخی استانها را اصلاح کرد.

براساس این مصوبات حق استفاده از اماکن ورزشی واقع در استان های هرمزگان،قم، تهران، مرکزی، قزوین، آذربایجان شرقی، چهارمحال و بختیاری، زنجان، اصفهان، خراسان جنوبی، البرز، لرستان، ایلام،کردستان و اردبیل به هیئت های ورزشی واگذار شده که در اصلاحیه حق استفاده به «فدراسیون ورزشی (هیئت های ورزشی)» واگذار  می گردد.

هم‌چنین، عبارت «فدراسیون وزرشی (هیئت هندبال)» جایگزین عبارت «هیئت هندبال» و عبارت «فدراسیون ورزشی (هیئت کشتی)» جایگزین عبارت «هیئت کشتی» می شود.

 اصلاح مصوبه فروش اوراق مالی اسلامی

 هیئت وزیران با افزودن یک تبصره، تصویب نامه مربوط به انتشار ۳۸۰ هزار میلیارد ریال اوراق مالی اسلامی را اصلاح کرد.

به موجب اصلاح مصوبه فوق، در صورت انتشار بخشی از اوراق مالی اسلامی موضوع این تصویب نامه به شکل اسناد خزانه اسلامی، شرایط انتشار و واگذاری این اسناد تابع آیین نامه اجرایی مصوب ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ خواهد بود و سررسید اسناد مذکور توسط کمیته موضوع قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور تعیین می‌شود.

کد خبر 403787

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.