آغاز مرحله چهارم توزیع بسته حمایتی لاستیک در بین تاکسیرانان قزوین

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از آغاز چهارمین مرحله توزیع بسته حمایتی لاستیک ارزان‌تر از قیمت بازار برای تاکسی‌های پژو، پراید و سمند خبر داد.

به گزارش ایمنا، اسماعیل عرشیان اظهار کرد: به دنبال سیاست‌های سازمان تاکسیرانی مبنی بر توزیع بسته‌های حمایتی قطعات و ملزومات خودرو ارزان‌تر از قیمت بازار، چهارمین مرحله توزیع بسته حمایتی لاستیک یارانه‌ای برای تاکسی‌های سمند، پژو و پراید آغاز شد.

عرشیان تصریح کرد: لاستیک حمایتی در نظر گرفته شده که در راستای حمایت از کالای ایرانی و از مارک کویر تایر است، بین ۳۰ تا ۳۵ درصد ارزان‌تر از قیمت بازار است و تاکسیرانانی که طی شش ماه گذشته از سازمان تاکسیرانی و تعاونی تاکسیرانان لاستیک، یارانه‌ای دریافت نکرده‌اند، می‌توانند با در دست داشتن مجوز معتبر و کارت عابربانک به اتاق شماره ۱۴ سازمان مراجعه کنند.

وی افزود: با احتساب مرحله چهارم که دو هزار حلقه لاستیک در بین تاکسیرانان توزیع می‌شود، تا کنون شش هزار حلقه لاستیک حمایتی و ۱۵ هزار لیتر روغن یارانه‌ای در بین تاکسیرانان توزیع شده است که امیدواریم با این چنین اقدامات حمایتی، زمینه رضایت تاکسیرانان و همچنین خدمت‌رسانی مطلوب‌تر به شهروندان را فراهم آوریم.

کد خبر 403786

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.