با وجود مدیرعامل جدید شرایط همچنان خوب است/ چند بازیکن جدید باید جذب شوند

بازیکن تیم فوتبال بانوان ذوب آهن گفت: از سوی مسئولان باشگاه اعلام شده است که ۷۰ درصد قراردادها تا نیم فصل پرداخت می شود.

سوزان ستوده در گفت و گو با خبرگزاری ایمنا در خصوص دیدار تیمش مقابل آویسا خوزستان در هفته دهم لیگ برتر فوتبال بانوان، اظهار کرد: بازی سخت و خوبی بود. در نیمه اول کمی ضعیف کار کردیم، اما در کل سه امتیاز بازی را کسب کردیم.

وی ادامه داد: دو بازی است که از دقیقه ۸۰ به بعد تیم روال بهتری پیدا می کند که در بازی با آویسا هم دو گل آخرمان را در ۱۰ دقیقه پایانی به ثمر رساندیم.

ستوده در خصوص عملکرد تیم آویسا خوزستان بیان کرد: آویسا تیم خوبی بود و پاسکاری مناسبی داشتند و از مدافعین مستحکم و مهاجمان خوبی برخوردار بودند.

بازیکن تیم فوتبال بانوان ذوب آهن در خصوص عملکرد داور بازی گفت: داور دیدار خیلی ضعیف کار می کرد و هر تصمیمی کمک داور می گرفت داور وسط همان تصمیم را می گرفت و سوت می زد.

وی ادامه داد: با اینکه مدیرعامل تیم عوض شد، اما تیم همان شرایط خوب گذشته را دارد و از بازیکنان حمایت می شود بازیکنان هم از شرایط راضی هستند.

سوزان ستوده در پایان بیان داشت: مبلغی که قرار بوده ۲۰ درصدش را اول و ۵۰ درصد دیگر را نیم فصل بدهند هنوز پرداخت نشده است، اما گفته شده ۷۰ درصد قراردادها تا نیم فصل پرداخت می شود. باشگاه ذوب آهن مشکل خاصی ندارد. نیم فصل چند بازیکن جذب شود شرایط بهتر خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، از هفته دهم لیگ برتر فوتبال بانوان، روز جمعه ۲۹ آذر، تیم فوتبال ذوب آهن در مصاف با تیم فوتبال آویسا نماینده خوزستان، با نتیجه سه بر یک پیروز شد و با ۱۵ امتیاز در رتبه ششم ایستاد.

کد خبر 402456

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.