حمایت شهرداری از متقاضیان ساخت‌وساز با ارائه بسته تشویقی

مدیر کل درآمد شهرداری اصفهان گفت: شهرداری اصفهان با ارائه بسته تشویقی در تراکم‌های مسکونی از متقاضیان ساخت و ساز حمایت می‌کند.

نادر آخوندی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: همواره دغدغه شهرداری رونق اقتصادی شهر بوده است، از این رو یک بسته تشویقی جدید را به شورای شهر ارائه کرد که تصویب شد و بر اساس آن مطالبات شهرداری بابت تراکم مسکونی با ارائه بسته تشویقی به صورت قسطی دریافت خواهد شد.

وی تصریح کرد: مطابق با مصوبه جدید شورای اسلامی شهر اصفهان تخفیف پرداخت نقدی تا سقف ۳۰ درصد(براساس مبلغ)، نقد و اقساط تا سقف ۲۰ درصد و امکان تقسیط تراکم مسکونی برای شهروندان اصفهان تعیین شده است.

مدیر کل درآمد شهرداری اصفهان ادامه داد: از دغدغه‌های مدیریت شهری رونق کسب و کار و بهبود وضعیت معیشت مردم است، به خصوص که بسیاری کارشناسان معتقدند بخش مسکن پیشران اقتصاد کشور محسوب می‌شود، از این رو تهیه این بسته تشویقی و امکان تقسیط بدهی به صورت جدی در دستور کار قرار گرفت.

وی ابراز امیدواری کرد: با اجرای طرح حذف قبوض کاغذی عوارض، ارائه بسته تشویقی تراکم مسکونی و امکان تقسیط بدهی از سوی مدیریت شهری و همراهی و همکاری مردم در پرداخت عوارض نوسازی و عمران شهری و کسب و پیشه و خودرو و دیگر عوارض‌ مصوب شهر بستر رونق پروژه‌های عمرانی و زیربنایی شهر فراهم شود.

آخوندی تاکید کرد: شهروندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق تماس با اداره ارتباطات مردمی ۱۳۷ یا با مراجعه حضوری به شهرداری منطقه مربوطه اقدام کنند.

کد خبر 402270

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.