آذرماه پایان مهلت ثبت‌نام پزشکان داوطلب حج ۹۹

مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، بیست و پنجم آذرماه را آخرین زمان ثبت‌نام پزشکان داوطلب حضور در عملیات بهداشت و درمان حج ۹۹ اعلام کرد.

به گزارش ایمنا به نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی حج، به‌منظور فراهم آمدن تمدید شرایط ثبت‌نام بر اساس درخواست پزشکان از سراسر کشور، مهلت ثبت‌نام پزشکان داوطلب حضور در عملیات بهداشت و درمان حج ۹۹ تا پایان وقت اداری ۲۵ آذرماه ادامه خواهد داشت.

تاکنون بیش از ۸۰۰ پزشک از سراسر کشور در سامانه مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران ثبت‌نام کرده‌اند.

در مرحله بعدی فرآیند جذب و انتخاب پزشکانی که ثبت‌نام کرده‌اند و به‌صورت حضوری در استان‌های سراسر کشور برگزار می‌شود، بیش از دو برابر ظرفیت موردنیاز حج ۹۹ انتخاب خواهد شد.

پزشکان عمومی، متخصصین طب اورژانس و داخلی که علاقه‌مند به حضور در عملیات بهداشت و درمان حج تمتع ۹۹ و خدمت به ضیوف الرحمان هستند، می‌توانند در خصوص ثبت‌نام اولیه در سامانه مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر به نشانی www.hmc.ir اقدام کنند.

پس از احراز شرایط اولیه ثبت‌نام‌شدگان، آزمون عملی و مصاحبه حضوری نیز برگزار خواهد شد و حضور پزشکان منتخب در مرحله حضوری الزامی است.

کد خبر 401138

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.