فرکی: عوض شدن ورزشگاه وضعیتمان را تغییر داد

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: حدود ده درصدی در شهرقدس میزبان هستیم و نود درصد هم استقلال. ما با تغییر بازی از شهر قدس به آزادی وضعیتمان تغییر کرد و برای هیچ تیمی خوب نیست.

به گزارش خبرنگار ایمنا، حسین فرکی پس از تساوی دو بر دو تیمش مقابل استقلال، اظهار کرد: حدود ده درصدی در شهرقدس میزبان هستیم و نود درصد هم استقلال. ما با تغییر بازی از شهر قدس به آزادی وضعیتمان تغییر کرد و برای هیچ تیمی خوب نیست. یک روایت در مورد ساعت بازی داشتیم که گفته شد ۱۶ و بعد ۱۷:۳۰ و جلسه آنالیز و ناهار بهم خورد. ما نگران بودیم که بازی مان لغو نشود زیرا دو بازی دیگر ما لغو شده بود و حاضر بودیم هرجا بگویند بازی کنیم. در تاریخ فوتبال مان تا جایی که یادم می آید ورزشگاه مسابقه از مکانی به مکان دیگر تغییر نکرده بود!

سرمربی پیکان با بیان اینکه تیم جوانی بودیم که باید مقابل استقلال بازی می‌کردیم و میزبان میهمان خودمان بودیم، تصریح کرد: در بازی برگشت هم باید در ورزشگاه آزادی بازی کنیم و در واقع دو مسابقه رفت و برگشت برای ما هیچ معنایی ندارد. بخش دوم صحبت‌هایم مربوط به نتیجه مسابقه است که باید بگویم حق ما در این بازی برد بود. بدون شک ما مستحق پیروزی بودیم. ۴ موقعیت گلزنی داشتیم، یک پنالتی از دست دادیم، دو ضربه سر زدیم و در شروع نیمه دوم موقعیت گلزنی داشتیم، اما وقتی بازی یک بر یک مساوی بود گل خوردیم و برای جبران گل تلاش کردیم.

وی با بیان اینکه با همه احترامی که برای استقلال قائل هستم ما باید این بازی را می‌بردیم، ادامه داد: امیدوارم در ادامه شرایط تیم را حفظ کنیم. بازی بعدی ما جمعه مقابل سپاهان است. وعده بازی تماشاگر پسند را داده بودیم و خوشحالم به آن دست یافتیم. اگر دقیق شویم استقلال به جز دو موقعیت فرصتی نداشت.

سرمربی پیکان درباره اینکه بازیکنان این تیم در بازی قبل خوب گلزنی کرده بودند، گفت: به نظر من اگر چند روز تیم مسابقه ندهد از شرایط بازی خارج می‌شود. با توجه به آلودگی هوا و زمین ناهموار مجبور بودیم به سالن برویم اما در سالن نمی‌توان کار تیمی انجام داد. دلخوشی ما مسابقه است تا تیم در شرایط بازی قرار بگیرد. تمرینات خوب با شرایط فعلی نداریم. به همین دلیل این مرضوع باعث می‌شود موقعیت‌ها از دست می‌رود.

فرکی در مورد اینکه شما همیشه می‌گویید تیم ما خوب بازی می‌کند و نتیجه نمی‌گیرد،‌ تصریح کرد: ما در این فصل با ۱۵ بازیکن بازی می‌کنیم. تیمی بسته‌ایم که هیأت مدیره باشگاه کاملا در جریان آن است. تیمی که با مبالغ پایین بسته شده اما بهترین بازی‌ها را انجام می‌دهد. به جز در دو بازی مقابل شهر خودرو و ذوب‌آهن که بد بودیم در بقیه بازی‌ها خوب بازی کردیم و تیم برتر میدان بودیم. امروز هم دو گل زدیم و به همین تعداد هم فرصت گلزنی از دست دادیم. 

وی ادامه داد:‌ البته قبول دارم باید ۶ امتیاز بیشتر داشته باشیم اکنون ۱۳ امتیاز داریم ولی باید ۶ امتیاز دیگر می‌داشتیم تا هم پای فولاد و نفت مسجدسلیمان قرار می‌گرفتیم اما متاسفانه با بدشانسی‌هایی که اتفاق افتاده انتظارمان برآورده نشده است. شخصا هدفی را در پیکان دنبال می‌کنم و استراتژی در این تیم داریم که باید حمایت و تقویت شود. ما با ۱۵-۱۴ بازیکن بازی کرده‌ایم.البته بقیه بازیکنان هم فرصت بازی به آنها نرسیده است.

کد خبر 400384

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.