دومین بمب انتخاباتی پس از انصراف لاریجانی

عضو فراکسیون امید که برای ثبت‌نام در انتخابات به وزارت کشور رفته بود گفت: آقای عارف اعلام کرده‌ است که برای انتخابات مجلس یازدهم شرکت نمی‌کند.

به گزارش ایمنا، محمدعلی وکیلی عضو فراکسیون امید در مجلس دهم پس از ثبت‌نام در انتخابات مجلس یازدهم در جمع خبرنگاران درباره وضعیت مجلس دهم و فراکسیون امید گفت: کسی نمی‌تواند خود را در وضعیت فعلی بی‌تقصیر بداند.

وی افزود: جایگاه مجلس حتما تقلیل یافته است. نهادهای متعددی داریم که قانونگذاری می‌کنند و وظیفه مجلس را انجام می‌دهند. مجمع تشخیص مصلحت نظام برای بررسی سیاست‌های کلی تاسیس شد، اما موازی با مجلس و شورای نگهبان عمل می‌کند یا شورای هماهنگی قوا تدبیری برای شرایط سخت بود، اما امروز در مباحثی دخالت می‌کند که در جایگاه شرایط جنگی نیست.

عضو فراکسیون امید گفت: گفته‌ام که مصوبه بنزین شرایط تاب‌آوری مردم را ندارد، چون ما در شرایط جنگی هستیم و نمی‌توان کشور را در شرایط جنگی با افزایش قیمت بنزین اداره کرد، آن هم در شرایطی که کشورهای اطراف ما در حال آشوب است. ما به دولت پیام داده بودیم که مردم حتی توان افزایش یک ریال را ندارند و اگر پیام صریح رهبری نبود من یک سه فوریتی آماده کرده بودم. اما باید تمکین کرد.

وکیلی در پایان خبری را اعلام کرد که می‌تواند دومین بمب انتخاباتی پس از انصراف علی لاریجانی از کاندیداتوری مجلس باشد. او گفت: تا آنجا که از دوستان شنیده‌ام آقای عارف اعلام کرده‌ است که برای انتخابات مجلس یازدهم شرکت نمی‌کند.

پیش از این نیز جلال میرزایی یکی از اعضای فراکسیون امید گفته بود: بعید می‌دانم  عارف برای انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کند.

کد خبر 399772

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.