زاهدی: پاکدستی محور کار دولت احمدی نژاد بود

یک نماینده اصولگرای مجلس گفت: دولت شهید رجایی و دولت اول آقای احمدی‌نژاد، نشان دادند که به شدت به عدالت اجتماعی پایبند هستند و پاکدستی محور کارشان است. بنابراین جریان انقلابی و ولایی که مواضع خود را همیشه شفاف بیان کرده است فکر می‌کنم این جریان اقبال خوبی در انتخابات داشته باشد.

به گزارش ایمنا، محمدمهدی زاهدی در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنید صف‌بندی‌های انتخاباتی اصلاح‌طلبان و اصولگرایان به چه صورت شکل بگیرد؟، گفت: به نظر من با توجه به عملکردی که دولت داشته و اینکه حامی اصلی دولت هم جریان اصلاح‌طلب بوده فکر می‌کنم مردم دیگر علاقه‌ای به جریان اصلاح‌طلب نداشته باشند.

وی تاکید کرد: از طرف دیگر جریان انقلابی و ولایی که مواضع خود را همیشه شفاف بیان کرده و با توده‌های مردمی همراه بوده است فکر می‌کنم این جریان اقبال خوبی داشته باشد.

این نماینده اصولگرای مجلس دهم در پاسخ به این سوال که جریان انقلابی و ولایی چه کارنامه و برنامه‌هایی برای انتخابات پیش رو ارائه خواهند داد؟، گفت: خیلی برنامه‌ها دارند. ما حداقل نمونه اولیه آن را در دولت شهید رجایی و در دولت اول آقای احمدی‌نژاد داریم، نشان دادند که به شدت به عدالت اجتماعی پایبند هستند و پاکدستی محور کارشان است.

زاهدی با اشاره به دولت اول محمود احمدی‌نژاد گفت: مبارزه با فساد در چهارسال اول دولت ایشان را ببینید که چه وضعی داشته است. همچنین عدالت‌محوری و مردمی بودن و درمیان مردم بودن و اینکه امکانات کشور را به سمت روستاها و مناطق محروم سوق دادند و خیلی کارها انجام شده است.

وی درباره امکان ورود احمدی‌نژاد به انتخابات مجلس یازدهم هم اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت این را باید از خودشان بپرسید.

منبع: ایلنا

کد خبر 399614

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.