ما اصولگرایان حاضریم از شهیدان عذرخواهی کنیم؟

یک فعال رسانه‌ای اصولگرا نوشت: مهم نیست که به چه کسی دروغ بستیم. مهم این است که از نام شهدا، برای خودمان نان پختیم و الان که معلوم شده آن نان آغشته به حرام بود، حاضر نیستیم نه از شهرداری که از شهدایی که به نام شان، نان خوردیم عذرخواهی کنیم مااصولگراها؟!

به گزارش ایمنا، محمد مهاجری در یادداشتی نوشت: « دیروز فرمانده محترم سپاه محمدرسول الله(ص) در جلسه شورای شهر تهران سخنانی ایراد کرد که عمده آن مربوط به ناآرامی های اخیر بود. اما نکته ای در اظهارات سرداریزدی مطرح شد که رسانه ها، تحت تاثیر فضای حوادث اخیر، آن را از قلم انداختند.

سردار یزدی در جلسه دیروز درباره گزارش کمیته ویژه بررسی حذف نام شهدا گفت: الحمدالله شهرداری و کسانی که امروز در شهرداری فعال هستند دنبال این نبودند که خدای نکرده به دنبال حذف نام یا آثار شهدا باشند ...

یادم آمد از دو ماه پیش و بمباران خبری که در مورد حذف تابلوهای کوچه ها و خیابان های مزین به نام شهدا صورت گرفت. متاسفانه افتخار! این فضاسازی رسانه ای بنام رسانه های اصولگرا و از جمله صداوسیما ثبت شد. مسابقه ای دیدنی بود برای اینکه از کیان شهید و شهادت دفاع کنیم!

چه دل های پدران شهیدی که از آن خبرهای دروغ نلرزید و چه چشمان مادران شهیدی که برایش تر نشد و چه جشن هایی که در دل مخالفان نظام و انقلاب برگزار نشد.

حالا که سردار یزدی، واقعه را طور دیگری روایت می کند، همه مان خفقان گرفته ایم و لال شده ایم و حاضر نیستیم از توسن فرحناکی مان بخاطر افترا و تهمت پیاده شویم.

مهم نیست که به چه کسی دروغ بستیم. فرقی نمی کند که کدام دستگاه را به شلاق تهمت بستیم. مهم این است که از نام شهدا، برای خودمان نان پختیم و الان که معلوم شده آن نان آغشته به حرام بود، حاضر نیستیم نه از شهرداری که از شهدایی که به نام شان، نان خوردیم عذرخواهی کنیم ما اصولگراها .»

منبع: خبرآنلاین

کد خبر 399152

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.