خسارت ۳ میلیارد تومانی اغتشاشگران به تاسیسات شهری قرچک

شهردار قرچک گفت: اغتشاشگران در جریان حوادث هفته گذشته، سه میلیارد تومان به زیرساخت‌های این شهرستان آسیب زدند.

به گزارش ایمنا، محسن خرمی شریف، اظهار کرد: برخی افراد سودجو و اشرار به بهانه افزایش قیمت بنزین به زیرساخت‌های شهرستان آسیب وارد کردند که بازسازی خسارت‌ها زمان‌بر و دشوار خواهد بود.

وی افزود: ابراز نارضایتی و اعتراض برخی از شهروندان، بهانه و فرصتی برای اشرار و فرصت‌طلبان شد تا از موضوع گرانی بنزین سوءاستفاده کرده و علاوه بر تخریب تأسیسات، خسارات سنگینی به امکان عمومی شهر قرچک تحمیل کنند.

شهردار قرچک میزان خسارت وارد شده ‌به زیرساخت‌های شهری قرچک را سه میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: شیشه‌ها و نگهبانی ساختمان شهرداری منطقه یک، گلدان‌های سیمانی وسط بلوار اصلی، چراغ‌های راهنمایی و رانندگی و بسیاری از علائم نصب‌شده در شهر، تابلوهای شهری، سطل‌های زباله، درختان و فضای سبز به‌شدت آسیب ‌دیده است.

خرمی‌شریف با بیان اینکه بازسازی این خسارات زمان‌بر و دشوار خواهد بود، اظهار کرد: راه اعتراض و انتقاد، آسیب زدن و تخریب اموال عمومی نیست و از مردم قرچک می‌خواهیم که از اموال عمومی که متعلق به خودشان است، پاسداری کنند.

وی افزود: برخی از افراد سودجو و اغتشاشگر، هفته گذشته به بهانه افزایش قیمت بنزین، به زیرساخت‌های شهرستان قرچک از جمله سه بانک، دو جایگاه عرضه سوخت و اماکن عمومی آسیب وارد کردند.

کد خبر 398712

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.