کمیته قیمت‌گذاری میوه و تره‌بار در تبریز تشکیل می‌شود

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهرداری تبریز گفت: از بازرسی سازمان صمت درخواست کرده‌ایم از هفته آینده بر نحوه فروش غرفه‌داران میادین میوه و تره‌بار شهرداری نظارت کنند.

به گزارش ایمنا، ابراهیم محمدی با بیان اینکه شهروندان مطمئن باشند تمام تلاش عوامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهرداری، جلوگیری از افزایش قیمت خودسرانه در میادین میوه و تره‌بار است، اظهار کرد: متاسفانه به دلیل اینکه تاکنون در شهر تبریز موضوع قیمت‌گذاری در حوزه میوه و تره‌بار وجود نداشته، امکان نظارت بر نحوه قیمت‌گذاری در این حوزه وجود ندارد.

وی افزود: بر این اساس در دیداری که با رئیس سازمان صمت داشته‌ایم، بر تشکیل کمیته قیمت‌گذاری میوه و تره‌بار در شهر تبریز تاکید کرده‌ایم.

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهرداری تبریز گفت: در صورتی که این کمیته که متشکل از نماینده سازمان صمت، بارفروشان، نماینده سازمان میادین، نماینده فروشندگان و ... خواهد بود، تشکیل شود، قیمت‌گذاری میوه و تره‌بار به صورت روزانه در تبریز انجام می‌شود.

محمدی تصریح کرد: با انجام قیمت‌گذاری می‌توان بر عملکرد و نحوه فروش میوه در میادین میوه و تره‌بار نظارت دقیق کرد.

وی ادامه داد: برای رفع نگرانی و دغدغه شهروندان، تا زمان تشکیل این کمیته از بازرسی سازمان صمت درخواست کرده‌ایم تا نظارت بر عملکرد غرفه‌داران میادین را جدی بگیرند.

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهرداری تبریز اضافه کرد: با توافقی که انجام داده‌ایم از هفته آینده دو تا سه مرتبه عوامل بازرسی سازمان صمت به همراه نماینده سازمان میادین از میادین شهرداری بازدید خواهند کرده و فاکتورهای غرفه‌داران و فروشندگان را بررسی می‌کنند.

کد خبر 398705

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.