درجه ۱۹ شهرداری کشور ارتقا یافت

معاون امور شهرداری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از ارتقای درجه ۱۹ شهرداری پس از بررسی مدارک و مستندات مربوط به درجه بندی در کارگروه ساماندهی درجه‌بندی شهرداری‌ها در معاونت امور شهرداری های این سازمان و ابلاغ آن از سوی وزیر کشور به استانداری های ذیربط خبر داد.

به گزارش ایمنا، حسین رجب صلاحی با اعلام این خبر اظهار کرد: درجه شهرداری های آستارا در استان گیلان، ازنا در استان لرستان و قشم در استان هرمزگان به هشت ارتقا یافت.

وی افزود: درجه شهرداری براوات در استان کرمان به هفت و درجه شهرداری باخرز در استان خرسان رضوی به شش ارتقا یافت.

معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور تصریح کرد: درجه شهرداری های لطیفی در استان فارس، مراوه تپه در استان گلستان و  خنداب و میلاجرد در  استان مرکزی به پنج ارتقا پیدا کرد.

وی اضافه کرد: درجه شهرداری های اصغرآباد در استان اصفهان، تازیان پایین و تیرور در استان هرمزگان و درب بهشت در استان کرمان به چهار ارتقا یافت.
همچنین از ارتقا درجه شهرداری های خواجو شهر و نظام شهر در استان کرمان، توحید در استان ایلام، ریجاب در استان کرمانشاه، گروک در استان هرمزگان و نیر در استان یزد به سه خبر داد.    

رجب صلاحی تصریح کرد: ارتقا درجه شهرداری ها به استناد تبصره (۳) ماده (یک) آئین نامه حقوق و مزایای شهرداران مصوب(۱۳۷۰/۴/۱) هیات وزیران و اصلاحیه های بعدی آن و بر اساس شیوه نامه و عوامل ناظر بر درجه بندی شهرداری ها که طی نامه شماره (۳۴۷۹ مورخ ۹۴/۱/۱۹) به تائید سازمان مدیریت و برنامه ریزی وقت کشور رسیده، انجام شده است.

وی متذکر شد: بر اساس دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور، شهرداری هایی که چهار سال از زمان ابلاغ آخرین درجه آنها گذشته، می توانند پیشنهاد ارتقا درجه خود را پس از تایید استانداری به سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ارسال کند.

کد خبر 396238

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.