واگذاری فرهنگسراها در تبریز/جدایی فردیس از کرج

در بسته خبری امروز از پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی‌ها تا توزیع ۱۰۴ هزار تن آسفالت و پیشرفت ۲۳ درصدی مترو قم را بخوانید.

به گزارش خبرنگار ایمنا، هفته گذشته شهرهای کشور شاهد رویدادهای مهمی در عرصه‌های مختلف عمرانی، اجتماعی و فرهنگی بود. در بسته خبری ایمنا (کوتاه از شهرهای ایران) سر فصل مهمترین رویدادهای خبری را مرور می‌کنیم:

شهرداری مجری حقوق شهروندی است

محسن احمدی، شهردار شاهرود گفت: شهرداری مجری حقوق شهروندی و پاسدار حقوق قانونی آنان در همه بخش‌ها است.

پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی‌ها

محمود فرجود، مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران گفت: طرح هم پذیرندگی پرداخت آنلاین کرایه تاکسی در مراحل نهایی قرار دارد و این طرح تا پایان پاییز اجرایی خواهد شد.

جدایی فردیس از کرج

مسعود نجفی، سرپرست شهرداری فردیس با اشاره به برگزاری نشستی با شهردار کرج پیرو فرآیند انتزاع شهرداری فردیس از شهرداری کرج، گفت: با توجه به اینکه ارائه خدمات مطلوب به شهروندان مستلزم وجود ابزار و زیرساخت‌های لازم است، در این نشست موارد بلاتکلیف متعلق به شهرداری فردیس را پیگیری کردیم.

پیشرفت ۲۳درصدی خط نخست مترو قم

علیرضا قاری قرآن، معاون فنی و عمرانی شهرداری قم از پیشرفت مجموعاً ۲۳ درصدی مترو قم خبر داد و گفت: خط دو به طول ۱۵.۵ کیلومتر و با ۱۲ ایستگاه پیش بینی شده است که فعلاً در شرایط انجام مطالعات قرار دارد.

شهرداری تبریز آماده واگذاری فرهنگسراها به کانون پرورش فکری است

شهردار تبریز در حاشیه بازدید از غرفه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز، گفت: گسترش فعالیت‌های کانون زمینه کشف استعدادها و پرورش خلاقیت کودکان و نوجوانان را فراهم می‌آورد.

آماده باش لواسان همزمان با بارش باران

مجید مومجی، حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری لواسان از آماده باش فوق العاده نیروهای این واحد با شروع بارش‌های پاییزی خبر داد.

توزیع ۱۰۴ هزار تن آسفالت در ارومیه

غلامرضا عدل دوست، قائم مقام شهردار ارومیه گفت: از ابتدای سال جاری در راستای تحقق بودجه بیش از۷۰ درصد از برنامه‌های اجرایی شهرداری ارومیه تحقق یافته است.

مشکلی در کنترل روددره‌های اصلی پایتخت نداریم

مجتبی یزدانی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران، اعلام کرد: با لایروبی به موقع روددره‌ها، در زمان بارش باران، مشکل خاصی در کنترل این مسیل‌ها نداریم.

توسعه خدمات الکترونیکی شهرداری شاهرود

مریم قره‌چای، سرپرست واحد فناوری اطلاعات مدیریت شهری شاهرود گفت: این شهرداری پروژه‌های زیادی را در راستای ارایه خدمات الکترونیک و تحقق شهر هوشمند اجرا کرده است.

۵۰۰ تن زباله در کانال‌های فاضلاب پایتخت

اصغر عطایی، مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران از جمع‌آوری روزانه ۵۰۰ تن زباله از کانال‌های فاضلاب شهری خبر داد.

کد خبر 394633

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.