نمایشگاه‌های اتوکام و استارتاپ‌ها در اصفهان برگزار می‌شود

بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری و دومین نمایشگاه تکنولوژی، نوآوری و استارتاپ‌ها، در روزهای هشتم تا دوازدهم آبان‌ماه در اصفهان برپا می‌شود.

به گزارش ایمنا به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این دو نمایشگاه که ۱۸۵ استارتاپ، شرکت و موسسه را گرد هم جمع خواهد کرد، در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برگزار خواهد شد و ۹ هزار مترمربع فضای نمایشگاهی را به خود اختصاص می‌دهد.

شرکت‌ها، موسسه‌ها و استارتاپ‌های حاضر در این نمایشگاه، انواع توانمندی‌های خود شامل نرم‌افزار، سخت‌افزار، شبکه‌های داده و امنیت تبادل اطلاعات، آموزش و پژوهش، خدمات دولت الکترونیک و کسب و کارهای نوین را به نمایش می‌گذارند تا مخاطبان ویژه این نمایشگاه بتوانند با آخرین دستاوردهای این حوزه آشنا شوند.

در کنار این دو نمایشگاه، جشنواره فروش تجهیزات دیجیتال نیز برپا خواهد بود تا علاقمندان و عموم مردم بتوانند کالاهای الکترونیکی و دیجیتالی مورد نیاز خود را از ۲۰ فروشگاه برتر حاضر در نمایشگاه خریداری کنند.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری و دومین نمایشگاه تکنولوژی، نوآوری و استارتاپ‌ها بستری فراهم آورده تا شرکت‌ها و موسسات مختلفی از استان‌های تهران و اصفهان به ارائه پتانسیل‌های خود بپردازند که از آن جمله می‌توان به شبکیه، همکاران سیستم، الکترومیزان، ایریسا، مبین‌نت، ایرانسل، دستگاه‌های دولتی، شهرک علمی تحقیقاتی و دانشگاه‌ها اشاره کرد.

علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از ساعت ۱۰ تا ۱۹ روزهای هشتم تا دوازدهم آبان‌ماه ۹۸ به محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.

کد خبر 394585

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.